08:28 25.08.2017

CNN опублікував відео затримання в Україні "ракетних шпигунів" з КНДР

Телеканал CNN опублікував відеозапис, на якому показано операцію українських спецслужб по затриманню і арешту в Україні двох шпигунів з Північної Кореї, які намагались викрасти інформацію, що мала відношення до розробки балістичних ракет. Кадри, за інформацією телеканалу, були надані Службою безпеки України.

Відео було знято 27 липня 2011 року, запис зроблено прихованою камерою "в гаражі", куди двох "шпигунів" з КНДР привели оперативники. На кадрах до маленького приміщення спочатку заходить чоловік в сорочці (його особа глядачеві не показується), за ним - ще двоє молодих людей азіатської зовнішності. Останні фотографують записи з лежачих на столі гаража зошитів і книжок, проте "ці документи", як пояснює CNN, - підроблені. За даними Служби безпеки України, чоловікам їх представили як "схеми" балістичних ракет.

Після цього на відео з'являється група "співробітників українських спецслужб", повідомляє телеканал. На кадрах - з машини вискакують кілька чоловіків у цивільному одязі, вони забігають в гараж, а тоді виводять "північнокорейських шпигунів". Затримані тоді громадяни КНДР, за даними CNN, були засуджені в Україні до восьми років позбавлення волі за шпигунство. Нині, як уточнює телеканал, вони відбувають ув'язнення в тюрмі в Житомирі.

За словам анонімного співробітника служби безпеки України, який працював над справою щодо двох громадян КНДР в 2011 році, "Північна Корея" тоді не отримала "ніяких ракетних технологій". Всі "спроби шпигунства", як уточнив співрозмовник телеканалу, були перехоплені. Зокрема, за його даними, з України в 2011 році були депортовані троє інших громадян КНДР, які намагалися отримати "ракетні боєприпаси і самонавідні ракети", а також яким було доручено "транспортувати фактичні пристрої з України". Крім того, в 2015 році, як передає CNN, з республіки за "допомогою північнокорейської розвідки в Україні" були депортовані іще п'ять громадян КНДР.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА