16:42 13.03.2018

Як "схантити" професіоналів: поради від провідних IT-компаній України

2 хв читати

Айтішники з Lucky Labs, Easy Pay та Global Logic розповіли українським HR-менеджерам, як знайти і зацікавити досвідчених і професійних програмістів. Це та інші питання, що стали "головним болем" для багатьох ІТ-рекрутерів, обговорили на конференції "TechCamp: Recruiters Pain in 2018" цими вихідними.

Старший JavaScript-розробник Lucky Labs Влад Сидоренко акцентував увагу на стрімкий розвиток сучасних фронт-енд-технологій.

"Зазвичай нові технології заходять на наш ринок через рік-півтора після того, як "вистрілять" на Заході. Тому зараз стоїть хантити тих, хто знає Vue. Упевнений, цим фахівцям ціни не буде через рік і їх складно буде знайти на ринку. Та чим можна залучити хорошого фронтендщіка? В першу чергу, це робота з новими сучасними технологіями і цікавими завданнями. І тільки потім вже гроші, "плюшки" та все інше", – упевнений айтішник Лакі Лабс.

При цьому, далеко не для всіх IT-фахівців основним є вміння писати код. Так вважає CodeSpace & Senior Automation Consultant з GlobalLogic Антон Мужайло:

"Lead Automation Testеr повинен володіти soft skills, знаннями в технологіях і в своїй галузі - медицині, соцмережах або чомусь ще. Кодінг в його роботі складає десь 20%. Уміння кодувати для нього не так важливо - це можуть зробити і підлеглі. Його завдання – думати, вибирати інструменти і приймати рішення", – зазначив Мужайло.

Що ж стосується проджект менеджменту, тут головне – вміння домовлятися з усіма: керівниками, замовниками та членами своєї ж команди. Про це розповів PMO з EasyPay Олександр Марченко.

"Коли ви шукаєте PM, потрібно брати того, хто зможе налагодити всі робочі процеси. Це не бізнес-аналітик, який може їх описати або структурувати. Це фахівець, який повинен їх реалізувати. Також він повинен бути відмінним комунікатором. Я півроку годував свою команду еклерами щоранку, щоб сформувати внутрішньокомандні комунікації. Ми пили каву і виходили в спілкуванні за рамками робочих тем. Цей "ранковий" ритуал допоміг нам краще пізнати і розуміти один одного", – розповів фахівець EasyPay.

На конференції для рекрутерів обговорили й інші питання: які ключові відмінності між front-end- і JavaScript-розробниками, на які скіли варто зробити упор при пошуку тестувальника і чому звільняються проджект менеджери.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Акціонери НЗФ мають намір змінити тип товариства з ВАТ на ПрАТ, дивіденди за 2017 р. не виплачувати

"Укрзалізниця" звинувачує Крюківський вагонзавод у завищенні цін на пасажирські вагони

Гасло "маски-шоу стоп" в Україні залишилося гаслом, ставлення правоохоронців до бізнесу не змінилося - юристи

Кількість поданих до ВР альтернативних законопроектів щодо зміни системи підтримки ВДЕ зросла до шести

Фонд службового житла Міноборони становить близько третини від потреби - Рахункова палата

В Україні підвищені на 0,8% "зелені тарифи" для домогосподарств набудуть чинності з 24 червня

"Укренерго" разом з авторами фільму "Бобот і енергія Всесвіту" створять тематичну настільну гру

"Урядовий кур'єр" опублікував уточнення НКРЕКП про розрахунок ОСББ за електроенергію за диференційованими тарифами

"Урядовий кур'єр" опублікував нові правила ринку електроенергії

НБУ і Crane Currency домовилися про співпрацю у сфері виготовлення грошових знаків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА