17:58 12.04.2018

McDonald' закрив ресторан в Україні

1 хв читати
McDonald' закрив ресторан в Україні

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) "МакДональдз Юкрейн Лтд." (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's, закрило заклад мережі на бул.Л.Українки, 26 біля станції метро "Печерська" в Києві.

"Заклад припинив роботу в зв'язку із завершенням дії договору оренди приміщення. Нова запропонована орендна ставка була економічно невигідною для компанії МакДональдз", - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" керівник відділу зв'язків з громадськістю компанії "МакДональдз" Анастасія Зражевська.

За її даними, останній робочий день ресторану був 10 квітня 2018 року, після закриття закладу компанія перевела його працівників до інших ресторанів мережі.

Перший заклад McDonald's в країні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд."

Мережа ресторанів McDonald's в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників мережі в країні налічує близько 7,5 тис. осіб. У 2016 році ресторани McDonalds в Україні відвідали близько 85 млн осіб.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ПІІ є Golden Arches European Holdings B.V. (99,975%, Амстердам, Нідерланди) і Global Restaurant Operations Of Ireland Limited (0,025%, Дублін, Ірландія).

Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на 9 листопада 2017 року становить 789,575 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА