Економіка

Опубліковано повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих прутків із Білорусі та Молдови

Повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту в Україну прутків (арматури) з вуглецевої та легованих сталей із Білорусі та Молдови.

Повідомлення опубліковано в офіційному урядовому виданні "Урядовий кур'єр" у суботу.

Згідно з документом, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) встановила, що є потреба продовження термінів проведення антидемпінгового розслідування.

З урахуванням цього 14 травня поточного року МКМТ ухвалила рішення щодо продовження до 15 місяців розслідування, яке було порушено 2 липня 2018 року.

Рішення МКМТ від 14 травня 2019 року щодо продовження розслідування набуває чинності з моменту цієї публікації, тобто з 18 травня.

Як повідомлялося, МКМТ 2 липня 2018 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну прутків із вуглецевої та легованих сталей походженням із Білорусі та Молдови.

Тоді зазначали, що, за даними Держстату, за січень-квітень 2018 року імпорт в Україну прутків і брусків гарячекатаних, вільно укладених у бунти, з вуглецевої сталі з Молдови становив 20,8 тис. тонн на $12,56 млн, інших прутків із вуглецевої сталі з Молдови - 23 тис. тонн на $13,29 млн, із Білорусі - 23,7 тис. тонн на $13,54 млн.

Окрім цього, імпорт інших прутків і брусків з інших легованих сталей за ці чотири місяці з Молдови становив 3,8 тис. тонн на $2,31 млн, із Білорусі - 1,5 тис. тонн на $1,1 млн

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ