19:33 12.06.2019

Конкурс на розробку "Дельфіна" за УРП можуть переоголосити, якщо аналіз заявок продемонструє неспроможність конкурсантів освоїти ділянку

2 хв читати

Конкурс на розробку вуглеводневої ділянки "Дельфін" на шельфі Чорного моря на підставі угоди про розподіл продукції (УРП) може бути переоголошений у разі, якщо аналіз поданих 12 червня заявок продемонструє неможливість конкурсантів освоїти родовище.

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час спілкування з журналістами за підсумками засідання міжвідомчої комісії з УРП у Києві в середу.

"Якщо я як голова комісії побачу, що фірми не спроможні освоїти ділянку, то оголошу новий конкурс", - сказав міністр.

Як повідомлялося, міжвідомча комісія з організації укладення та виконання УРП отримала чотири заявки на участь у конкурсі з розробки ділянки "Дельфін" - від Caspian Drilling International Ltd., Frontera, Trident Black Sea і українського ПрАТ "Укрнафтобуріння".

Кабінет Міністрів 12 квітня 2019 року оголосив конкурс на розробку вуглеводнів у межах ділянки "Дельфін". Згідно з умовами конкурсу, термін подання заявок на участь у ньому становив 60 днів, що на 30 днів менше терміну, передбаченого для подання заявок на конкурс із дев'яти ділянок на суші. Експертна спільнота, зокрема представники проекту з енергетичної безпеки (ESP) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), неодноразово порушували питання щодо того, що 60 днів недостатньо для проведення потенційними учасниками конкурсу оцінки геологічної та юридичної інформації за цією ділянкою. На початку червня голова Адміністрації президента Андрій Богдан закликав Кабмін продовжити на 60 днів термін прийому заявок на участь у конкурсі щодо "Дельфіну".

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Курс гривні в середу зміцнився до рівня кінця січня 2016 року

Суд затвердив мирову угоду між НБУ і майновим поручителем за кредитними зобов'язаннями ПриватБанку

Регламентний комітет ВР погодив створення слідчої комісії щодо НБУ та ФГВФО

Ощадбанк отримав виконавчі документи для стягнення на території України компенсації понад $1,3 млрд збитків фінустанови через анексію Криму

Оновлена модель анбандлінгу зберігає за "Нафтогазом" можливість захисту інтересів України в Стокгольмі

Україна зміцнила позицію в переговорах із транзиту завдяки затвердженню нового плану анбандлінгу

Кремль не очікує від майбутніх переговорів Єврокомісія-Україна-РФ щодо газу конкретних домовленостей - Пєсков

ЄК офіційно оголосила про проведення 19 вересня тристоронніх консультацій щодо газу ЄС-Україна-РФ

Фонд гарантування вкладів завершив ліквідацію банку "Софійський"

Кабмін оновив план анбандлінгу "Нафтогазу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА