11:13 22.04.2020

Нафтотранспортна система України не розрахована на надання послуг зі зберігання нафти - "Укртранснафта"

1 хв читати
Нафтотранспортна система України не розрахована на надання послуг зі зберігання нафти - "Укртранснафта"

Технічні можливості нафтотранспортної системи (НТС) України не передбачають можливості надання послуг зі зберігання нафти, зазначає оператор нафтотранспортної системи України АТ "Укртранснафта" (УТН).

"Усе технологічне обладнання нафтотранспортної системи (трубопроводи, резервуарні парки, нафтоперекачувальні станції) було спроектоване і побудоване виходячи з її основного виробничого завдання - забезпечувати надійне та безперебійне транспортування нафти", - наголосили в прес-службі компанії в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Крім того, можливості зберігання нафти для іноземних компаній на території України не врегульовано на законодавчому рівні. Згідно з нормативно-правовими актами, нафта імпортного походження може бути на території України тільки у двох режимах - імпорт і транзит, зазначили в УТН.

Як повідомлялося, раніше виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" на тлі падіння деяких цін на нафту до від’ємного рівня висловив ідею використання українських потужностей для надання нафтовидобувним країнам послуг зі зберігання нафти.

Система магістральних нафтопроводів "Укртранснафти", 100% акцій якої належить НАК "Нафтогаз України", діаметром від 159 мм до 1220 мм загальною протяжністю 4,767 тис. км проходить територією 19 областей країни, має щорічну пропускну спроможність на вході 114 млн тонн, на виході - 56,3 млн тонн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА