15:14 01.07.2020

Уряд України виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями держшахт

2 хв читати
Уряд України виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями держшахт

 Кабінет Міністрів України виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями державних шахт.

"Міністерство енергетики України виділило додатково майже 340 млн грн для шахтарів державних шахт", - ідеться в повідомленні прес-служби уряду.

Зазначається, що, отже, держава погасила всю заборгованість перед шахтарями держшахт.

"Президент давав доручення вирішити проблему заборгованості з зарплат, і відповідне завдання нам вдалося виконати і попри коронакризу, і попри кризу в енергетиці. Надалі я попрошу в.о. міністра енергетики уважно стежити за ситуацією та в разі потреби дуже швидко приймати рішення", - цитує прем'єр-міністра Дениса Шмигаля прес-служба уряду.

Зазначається, що 26 червня Міністерство фінансів за пропозицією Міненерго здійснило наближення бюджетних асигнувань за програмою "Реструктуризація вугільної галузі" з листопада-грудня на червень. 339 млн грн спрямовано для погашення заборгованості з заробітної плати перед шахтарями за квітень і травень 2020 року.

За 6 місяців 2020 року вуглевидобувні підприємства на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї спрямували 3,5 млрд грн.

Як повідомлялося, під Офісом президента другий день триває мітинг шахтарів, які вимагають погасити шахтарям заборгованість із зарплати та розрахуватися з вугледобувними підприємствами за отримане вугілля.

Крім того, учасники мітингу вимагають заборонити імпорт електроенергії та вугілля газових марок із Російської Федерації та Білорусі, а також відновити роботу блоків теплових електростанцій, роботу яких було переобладнано з антрацитового вугілля у вугілля газової групи.

Серед учасників акції також гірники приватних та орендних шахт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА