Інтерфакс-Україна
12:37 30.11.2025

Двоє чоловіків поранені через удар ворожого дрона по автівці в Харківській області

1 хв читати

Окупаційна армія РФ близько 10:00 у неділю вдарила безпілотником по цивільному автомобілю, що рухався до Козачої Лопані Дергачівської громади Харківської області, повідомив начальник міської військової адміністрації МВА Вячеслав Задоренко.

"У результаті влучання поранень зазнали двоє чоловіків 36-ти та 39-ти років (водій та пасажир), які перебували всередині. Вони отримали контузії, черепно-мозкові травми, також у 36-річного чоловіка відкритий перелом кісток лівої гомілки. У стані середньої важкості постраждалих було госпіталізовано до однієї з харківських лікарень", - написав Задоренко у своєму Телеграмі.

Він зазначив, що обидва постраждалих харків’яни, які не жили у Козачій Лопані. Наразі невідомо, навіщо вони намагалися заїхати до селища.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд доручив переглянути списки заборонених до відключення е/е підприємств та зменшити зовнішнє освітлення

Фізично неможливо захистити 3,5 тис. підстанцій в Україні - заступник глави Міненерго

На сьогодні Україна повернула 6 266 полонених, з них 403 цивільних – омбудсман

Україна досягла домовленості про реструктуризацію ВВП-варантів зі спецкомітетом їх власників

"Укренерго" боргує "Укргідроенерго" на балансуючому ринку вже 10 млрд грн - Сухецький

Через війну загинули 243 митців і 119 медійників - Мінкультури

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

В межах операції "Чисте місто" оголошено підозри ексзаступнику голови КМДА і його спільнику - НАБУ

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні зростає на тлі посилення бойових дій – доповідь ООН

Нинішній тимчасовий глава "Укргідроенерго" Сухецький готується взяти участь у конкурсі на гендиректора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА