Інтерфакс-Україна
16:40 05.11.2025

За ексвійськкома Одеської області Борисова внесли заставу понад 20 млн грн. - ЗМІ

2 хв читати
За ексвійськкома Одеської області Борисова внесли заставу понад 20 млн грн. - ЗМІ
Фото: https://suspilne.media

За ексвійськкома Одеської області Євгена Борисова 4 листопада внесли заставу у справі про самовільне залишення частини - 20 млн 136 тис. 200 грн., повідомило Суспільне з посиланням на адвокатку підозрюваного Лідію Карплюк.

Зазначається, що загалом у трьох із чотирьох кримінальних проваджень за Борисова внесли вже понад 100 млн грн. застави (раніше сплачували 36,3 млн грн. і 44,4 млн грн.).

Як повідомлялося раніше, запобіжний захід ексвійськкому суд обрав 31 жовтня. Адвокат обвинуваченого Андрій Война заявив, що це рішення оскаржуватимуть. Наступне засідання у справі призначили на 19 листопада.

Як відомо, під час розслідування журналістів "Українська правда" у червні 2023р. стало відомо, що родина Борисова під час повномасштабної війни придбала на іспанському узбережжі нерухомість і автомобілі на мільйони доларів. Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем і відсторонило військкома від посади.

22 липня 2023 року Борисову оголосили про підозру в незаконному збагаченні та в умисному ухиленні від несення служби. У 2024 році дві відкриті проти Борисова справи скерували до суду. Зокрема, про незаконне збагачення, а також щодо підробки документів із метою виїзду на відпочинок в Іспанію та на Сейшели замість служби.

У березні 2025 року ДБР завершило досудове слідство щодо екскерівника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова. Йому інкримінують відмивання майна на понад 140 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА