Інтерфакс-Україна
14:21 29.11.2025

Двое загиблих, трое постраждалих на Дніпропетровщині через атаки ворога у п'ятницю - поліція

1 хв читати
Двое загиблих, трое постраждалих на Дніпропетровщині через атаки ворога у п'ятницю - поліція

На Дніпропетровщині внаслідок ударів ворожої армії загинули дві людини, постраждалих – троє, повідомляє у суботу Нацполіція.

"У Синельниківському районі минулої доби від обстрілів БпЛА та керованих авіабомб потерпали Васильківська та Покровська громади. Внаслідок атаки загинули 37-річний чоловік та 56-річна жінка. Також поранення отримали двоє місцевих жителів", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі.

У Троїцькій громаді (Павлоградський район) внаслідок обстрілу постраждала 83-річна жінка. Пошкодження отримали шість приватних будинків: один частково зруйнований, п’ять — пошкоджені.

На Нікопольщині 28 листопада армія РФ била по Нікополю та селам Марганецької, Мирівської та Покровської сільської громади. Застосовували дрони та артилерію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

Ворог атакував Херсонщину, дві жертви та п'ятеро постраждалих

У ДТП на Броварському проспекті в Києві постраждали п'ятеро людей - поліція

Понад 5 тис. абонентів на Запоріжчині знеструмлені через пошкоджені обстрілами мережі Дніпропетровщини

"Укренерго" запровадила аварійні відключення е/е в кількох регіонах України

Росіяни пошкодили пожежно-рятувальну частину під час удару в Запорізькій області

Під ворожим обстрілом опинилися 26 населених пункти Запорізької області, є постраждалі

Росіяни обстріляли три райони Дніпропетровщини, пошкоджена інфраструктура

Окупанти за добу втратили 1 182 особи та 62 од. спецтехніки - Генштаб

Орбан домовився з Ердоганом щодо продовження постачання російського газу до Угорщини - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА