11:04 31.12.2020

У групі "За майбутнє" вважають, що ратифікація кредитної угоди c ЄС на EUR1,2 млрд матиме катастрофічні наслідки

2 хв читати
У групі "За майбутнє" вважають, що ратифікація кредитної угоди c ЄС на EUR1,2 млрд матиме катастрофічні наслідки

Ухвалення в 2020 році закону про ратифікацію меморандуму та кредитної угоди між Україною і Європейським Союзом про отримання Україною макрофінансової допомоги від ЄС розміром до EUR1,2 млрд матиме катастрофічні наслідки для країни, вважає член депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді Дмитро Лубінець.

"Катастрофічні наслідки матиме законопроект №0063 про ратифікацію меморандуму Мінфіну та кредитної угоди Нацбанку. Гроші, як завжди, розкрадуть, але відсотки українці віддаватимуть іще 10-15 років, а наші західні партнери контролюватимуть усе й усіх. При цьому ми постійно ще платитимемо зарплату членам наглядових рад", - сказав Лубінець у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Загалом парламентарій зазначає, що 2020 рік був не найкращим у роботі Верховної Ради, що частково це пов'язане з пандемією коронавірусу й карантином, що впливав на ефективність роботи парламенту. При цьому він наголосив, що народні депутати виконали свою роботу, а ось уряд, на жаль, так і не зміг виконати свою", внаслідок чого мали місце колосальні затримки з соціальними виплатами для медпрацівників.

Як голова парламентського комітету з прав людини, національних меншин, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Лубінець звертає увагу на те, що в 2020 році Верховній Раді вдалося ухвалити кілька законопроектів, які посилюють захист прав людини. Найважливішим рішенням у цій сфері він вважає ухвалення законопроекту №3984, що допускає дізнавачів, слідчих і прокурорів у район проведення Операції об'єднаних сил. "З 2014 року правоохоронці були позбавлені можливості на належному рівні провадити правоохоронну діяльність на території АТО/ООС", - зазначив депутат.

У 2020 році Лубінець спільно з членами очолюваного ним комітету і депутатською групою зареєстрував у парламенті понад 75 законопроектів і проектів постанов. Частина з них стала законами, зокрема закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства", який дає можливість людям отримати офіційний статус апатрида й користуватися передбаченими ним соціальними гарантіями.

У 2021 році комітет з прав людини має намір розробити законопроекти про нацменшини та "Про звернення громадян", а також провести парламентські слухання щодо деокупації та реінтеграції Криму, яким цього року завадила пандемія, розповів парламентарій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Перші поранені українські захисники прибули до Берліну на протезування - Кличко

МЗС України про загострення внутрішньополітичної ситуації в Грузії: закликаємо шукати вирішення ситуації шляхом конструктивного діалогу

Макрон бачить обов'язок ЄС у розширенні санкцій проти Ірану

Прем'єр-міністр Бельгії має намір на саміті ЄС порушити питання російського втручання в майбутні в ЄС вибори

ПАРЄ визнала нелегітимним президента РФ Путіна, а РПЦ - інструментом пропаганди

Порошенко назвав три ключові завдання для збереження держави: зміцнення ЗСУ, фортифікації і децентралізована енергетика

Більшість українців вважає, що Україна зберігає власний суверенітет - опитування КМІС

США мають намір запровадити санкції проти ІранСША мають намір запровадити санкції проти Ірану

Законопроєкт про іноагентів віддалить Грузію від ЄС

Порошенко передав військовим ще 5 новітніх комплексів РЕБ "Ай-Петрі СВ"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА