Інтерфакс-Україна
18:38 29.11.2025

Роботи з розбору завалів та ліквідацію наслідків ворожих ударів по Києву завершено - ДСНС

1 хв читати
Роботи з розбору завалів та ліквідацію наслідків ворожих ударів по Києву завершено - ДСНС
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Рятувальники завершили роботи з розбору конструкцій та ліквідації наслідків російських ударів по столиці, повідомила ДСНС України в телеграм-каналі у суботу.

"За остаточними даними: 2 людей загинуло, 38 осіб постраждало (серед них 1 дитина). Психологи ДСНС надали допомогу 50 людям. До ліквідації наслідків обстрілу загалом було залучено 360 рятувальників та 74 одиниці техніки", - йдеться в повідомленні ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відсвяткували 82-гу річницю незалежності Лівану

Рютте: НАТО буде стороною переговорів щодо мирного плану для України, коли альянс буде елементом такого плану

Понад 10 тис. ветеранів-переселенців з ТОТ уже подали заявки на житлові ваучери - Мінветеранів

Підрозділи ЗСУ вже зачистили групу, яка під прикриттям туману підняла російський триколор в одному з районів Покровська – Генштаб ЗСУ

Волонтери УЧХ цілодобово допомагають постраждалим у Вишгороді після ударів російських БпЛА

На Київщині у "Містечку Хансена" відкрилась п’ята черга житла для ВПО та постраждалих від російських воєнних злочинів

МВС України отримає від Японії додаткову техніку для розмінування та медичне обладнання для лікування бійців на суму $27 млн

У Краматорську вже двоє загиблих внаслідок удару РФ, рятувальні роботи завершено

Зеленський розпочав зустріч із прем’єр-міністром Ірландії

"Нафтогаз" заявив про руйнування після атак дронів РФ по об’єктах видобутку та зберігання газу 1-2 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА