Інтерфакс-Україна
11:47 05.11.2025

Естонія планує виділити EUR3 млн на закупівлю та підтримку Starlink для України

1 хв читати
Естонія планує виділити EUR3 млн на закупівлю та підтримку Starlink для України

Міністр оборони України Денис Шмигаль під час зустрічі з міністром оборони Естонії Ганно Певкуром на полях JEF подякував за пропозицію виділити 3 млн євро на закупівлю та підтримку систем супутникового зв’язку Starlink.

Як повідомив Шмигаль у соцмережі Х, також міністри обговорили зміцнення протиповітряної оборони, виробництво дронів та створення спільних оборонних підприємств.

"Цінуємо участь Естонії в PURL. Україна також готова долучатися до реалізації проєктів у межах SAFE, що сприятиме обопільному розвитку наших ОПК", - зазначив Шмигаль.

Також міністри говорили про тренування українських воїнів у межах операції Legio.

"Вдячний за пропозицію Естонії виділити 3 млн євро на закупівлю та підтримку систем супутникового зв’язку Starlink. Продовжуємо наполягати на конфіскації заморожених російських активів — агресор має заплатити. Дякую Естонії за рішучу підтримку українців у цій війні". - наголосив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА