Інтерфакс-Україна
17:35 17.07.2025

Міністр соцполітики Улютін задекларував 1,7 млн грн доходів за 2024р.

1 хв читати
Міністр соцполітики Улютін задекларував 1,7 млн грн доходів за 2024р.

Новопризначений міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України Денис Улютін зазначив 1 млн 676 тис. 969 грн доходів в електронній декларації про майно та доходи за 2024 рік.

Зокрема, зарплата тоді ще першого заступника міністра фінансів за 2024 рік склала 1 675 959 грн, дохід від продажу облігацій внутрішньої державної позики - 1 тис. грн, його дружина задекларувала 571 339 грн доходів.

Також Улютін вказав у декларації 210,8 тис. грн, $1,5 тис., EUR4 тис. на банківських рахунках і 200 тис. грн готівкою, дружина - 70,3 тис. грн і $160 на банківських рахунках.

Новий міністр спільно з дружиною володіє квартирою (84,5 кв. м) у Києві, його дружина - ще трьома земельними ділянками (851, 903 і 904 кв. м) з недобудованим житловим будинком (233,3 кв.м) у Київській області

Крім того, дружина Улютіна володіє автомобілями Lexus RX 300 2019 року випуску і Hyundai IONIQ 2022 року випуску.

Серед іншого, дружина володіє 50% капіталу і є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Емоімпульс".

Як повідомлялося, 17 липня Верховна Рада призначила Улютіна міністром соціальної політики, сім’ї та єдності України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще одна постраждала внаслідок атаки БпЛА в Сумах, їхня кількість складає дві людини - ОВА

На Одещині палав сухостій на площі 18 000 кв м

У Києві відновлено рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Внаслідок російських авіаударів по Купʼянському району Харківщині постраждали 6 мирних мешканців

Злива підтопила вулиці Києва, зокрема ускладнений рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА