Інтерфакс-Україна
09:40 07.11.2025

Україна веде переговори зі США щодо купівлі ракет - посол

1 хв читати
Україна веде переговори зі США щодо купівлі ракет - посол
Фото: https://www.facebook.com/olga.kravets.796

Посол України в США Ольга Стефанішина повідомила про переговори щодо купівлі ракет "Томагавк" та різних типів інших ракет далекої та малої дії після того, як президент США Дональд Трамп дав зрозуміти, що не хоче передавати їх, повідомляє Bloomberg у п’ятницю.

"Це не лише "Томагавки", а й різні типи інших ракет далекого та малого радіуса дії, і я можу лише сказати, що це досить позитивно", – сказала Стефанішина в інтерв’ю програмі "Баланс сил" на Bloomberg TV.

За її словами, "обговорення все ще триває, але у нас є багато делегацій, які працюють над збільшенням доступних фінансових ресурсів для придбання більшої кількості військових можливостей у США".

На запитання про неодноразові російські атаки на енергетичну інфраструктуру України протягом останніх тижнів Стефанішина відповіла: "Це, безумовно, дуже важкий період для України".

Вона наголосила, що Україна працює над забезпеченням більшої кількості можливостей протиповітряної оборони, і що будь-яка відмова тиснути на РФ буде розглядатися як "те, що дає їм зелене світло для розширення своїх можливостей". "Ми наполегливо працюємо над тим, щоб забезпечити Україну більшою кількістю можливостей протиповітряної оборони… Ми можемо пережити цю зиму та ще одну зиму, але це не означає, що це правильно", – сказала Стефанішина.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відомо про п'ятого загиблого у Києві, тривають пошуково-рятувальні роботи – КМВА

УЧХ працював на п’яти локаціях столиці після російських обстрілів

На вихідних в Україні подекуди невеликий дощ, на півдні та південному сході - туман

Деякі політичні сили використовують розслідування корупції в енергетиці для дискредитації керівництва України, вважає Єрмак

Президент очікує від прем'єрки кандидатури міністрів енергетики та юстиції

У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи, кількість постраждалих зросла до 34 осіб

На посаду міністра енергетики "дуже серйозно" розглядають главу енергокомітету Ради Геруса та його заступника Жупанина - джерела

Кабмін затвердив перелік устаткування, яке "Славскі" зможе ввезти без мита для реалізації GORO Mountain Resort

Макрон прийме Зеленського в Парижі у понеділок – ЗМІ

Британія і далі підтримує ППО та ремонт української енергосистеми - посол після масованої атаки РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА