Інтерфакс-Україна
12:31 05.07.2025

СБУ кваліфікує вибух автомобіля в Одесі як спробу теракту

1 хв читати
СБУ кваліфікує вибух автомобіля в Одесі як спробу теракту

Служба безпеки України кваліфікує вибух авто в Київському районі Одеси, що стався у суботу вранці, як спробу теракту, відкрито відповідне кримінальне провадження.

"СБУ кваліфікує вибух авто в Київському районі Одеси 5 липня як спробу теракту і вже відкрила відповідне кримінальне провадження. За даними слідства, вибух автомобіля Opel пролунав сьогодні зранку на вулиці Варненській. Наразі відомо, що постраждав чоловік, який знаходився всередині транспортного засобу. Йому надається медична допомога. На місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки", - йдеться у повідомленні на сторінці управління СБУ в Одеській області у Facebook.

Повідомляється, що СБУ та Нацполіція проводять комплексні заходи для встановлення всіх обставин вибуху та осіб, причетних до нього.

Досудове розслідування триває за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Як повідомлялось, у Київському районі Одеси вибухнув автомобіль, постраждав чоловік, який перебував усередині транспортного засобу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відновлено рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Внаслідок російських авіаударів по Купʼянському району Харківщині постраждали 6 мирних мешканців

Злива підтопила вулиці Києва, зокрема ускладнений рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

Засновник VEON мріє про народне IPO "Київстару" в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА