14:21 24.02.2025

Кличко: Є можливість частково зняти обмеження руху Південним мостом

1 хв читати
Кличко: Є можливість частково зняти обмеження руху Південним мостом

Мер Києва Віталій Кличко в понеділок заявив, що після консультацій з військовими, є попередні домовленості частково зняти обмеження руху Південним мостом, а саме – дозволити рух транспорту з лівого берега на правий.

"Після консультацій з військовими, є можливість частково зняти обмеження. А саме – дозволити рух транспорту з лівого на правий берег. Рух з правого берега поки що залишиться без змін. Такі попередні домовленості", – дописав Кличко у Телеграмі.

Він зазначив, що ще потрібні "додаткові рішення" військових, з якими тривають консультації, після цього буде потрібне рішення Ради оборони міста.

Раніше повідомлялось, що голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко заявив, що після консультацій с військовими на засідання Ради оброни Києва буде винесено питання про послаблення обмежень руху автомобілів по Південному мосту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала в результаті атаки шахедів на Запоріжжя

Трамп про військову участь США в безпеці України: Я не думаю, що ми будемо потрібні

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у п'ятницю для підписання угоди

Кількість постраждалих у передмісті Харкова збільшилася до двох

Через удар БпЛА по передмістю Харкова поранено людину

Чеські та словацькі фермери блокують кордон на знак протесту проти імпорту з України та Південної Америки

Апеляційний суд змінив запобіжний захід екскомандирові 125 бригади ТРО Горбенку

Віткофф заявив про наміри США видобувати корисні копалини в РФ після укладання "мирної угоди" з Україною

Фінляндія може запропонувати США в рамках двосторонніх відносин криголами, технології та засоби оборони

Рютте після розмови з Трампом: Члени НАТО нададуть Україні ще "мільярди доларів допомоги"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА