12:38 29.11.2024

Шмигаль: Ситуація в енергетиці складна, але контрольована

1 хв читати
Шмигаль: Ситуація в енергетиці складна, але контрольована
Фото: https://www.facebook.com/minenergoUkraine

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що ситуація в українській енергетиці наразі складна, але контрольована, а енергетики працюють цілодобово для подолання наслідків російських атак.

"Станом на зараз ситуація в енергетиці складна, але контрольована диспетчерами "Укренерго". Важливо, що система зберегла і зберігає цілісність. Ні на хвилину не зупиняється робота з подолання наслідків атаки. Енергетики, рятувальники, сапери працюють 24/7. Аварійні вимкнення споживачів були скасовані в усіх регіонах, але зараз вимушено застосовуються графіки відключень", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами засідання уряду в п'ятницю.

Він повідомив, що Україна продовжує імпорт електроенергії з Європи, а також нагадав, що раніше ухвалено рішення, що до бізнесу, який імпортує або власними силами виробляє 60% від свого обсягу споживання, відключення не застосовуються.

"Міністр енергетики і голова "Укренерго" мають зараз щодня звітувати перед громадськістю. Надавати повну картину. Інформувати про те, яка робота здійснюється", - наголосив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни обстріляли 12 громад Сумської області, три людини поранені - ОВА

Запоріжжя отримало 12 когенераційних установок від міжнародних партнерів - Федоров

У лікарні Запоріжжя провели дві унікальні операції з трансплантації донорських органів, завдяки яким урятували сімох людей

Келлог на зустрічі з Ламмі: Британія збільшує витрати на оборону та готова співпрацювати зі США по Україні

Стармер планує зібрати європейських лідерів у Лондоні для обговорення плану Трампа

Трамп погрожує ввести 25% мита проти Євросоюзу - ЗМІ

Військовий РФ засуджений на довічне за розстріл жителя Чернігівщини

Чубаров - міжнародній спільності: нічого про Крим без України та кримськотатарського народу

Правоохоронці розповіли подробиці ДТП за участі працівника ОВА на Херсонщині

Специфіка сьогоднішньої російської окупаційної влади навіть гірша ніж радянська - МЗС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА