Інтерфакс-Україна
12:39 27.11.2025

Команди України та Філіппін опрацюють усі питання щодо співпраці - Зеленський

1 хв читати
Команди України та Філіппін опрацюють усі питання щодо співпраці - Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Філіппін Фердинандом Маркосом-молодшим.

"Обговорили напрями співпраці: продовольчу безпеку, сільське господарство та цифровізацію. Філіппіни також зацікавлені в досвіді й технологіях, які має Україна. Домовилися, що найближчим часом наші команди опрацюють усі питання", - написав Зеленський у телеграм-каналі у четвер.

Також він висловив співчуття президенту Філіппін у зв’язку із загибеллю людей і руйнуваннями, які спричинили тайфуни.

"Поінформував про спільну з Америкою та іншими партнерами роботу над кроками до встановлення гарантованого миру. І я дякую за підтримку мирних зусиль, суверенітету й територіальної цілісності України та чітку позицію з боку Філіппін", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано колишнього т.в.о. першого віцепрезидента ДП "НАЕК "Енергоатом"

Антиплагіатор Смірнов заявляє про можливу підміну файлів у репозитарії академтекстів після його скарг на плагіат до НАЗЯВО

Фонди Національного музею України поповнилися унікальною колекцією археології, вилученою в ексочільника Ради міністрів Криму

В результаті повені в Індонезії загинули понад 650 осіб, не менше 475 зникли безвісти

Brave1 та BRDO за EUR3,3 млн від ЄС запускають програму грантів на високошвидкісні перехоплювачі та радари

Качка обговорив з членами Аудиторської ради Ukraine Facility прозорість і ефективність використання коштів

Кличко: До трьох осіб зросла кількість жертв ворожого обстрілу Києва 29 листопада

У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьмана Мазепи

На Донеччині українські розвідники знищили ключові елементи ППО ворога – ГУР МО

ППО за ніч збила 39 з 62 ворожих БпЛА, є влучання на восьми локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА