Інтерфакс-Україна
05:28 01.12.2025

Прокуратура розпочала розслідування обстрілів Херсонщини, унаслідок яких постраждали семеро цивільних

1 хв читати

Херсонська прокуратура розпочала досудове розслідування відносно ворожих обстрілів Херсонщини в неділю, внаслідок чого постраждали семеро громадян, повідомила пресслужба обласної прокуратури.

"Внаслідок ворожих обстрілів на Херсонщині постраждало семеро цивільних. За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України)", - казано в повідомленні.

За даними слідства, 30 листопада російська армія атакувала населені пункти області авіацією, артилерійською, мінометною зброєю та РСЗВ, дронами різного типу.

Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих атак травмовано сімох мирних жителів. Усі постраждалі - жителі Херсона, які потрапили під дронові атаки та артилерійський вогонь.

Також пошкоджено приватні та багатоквартирні будинки, господарські приміщення, гаражі та автотранспорт.

Джерело: https://t.me/phogovua/8154

ОСТАННЄ

Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський

Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності

Сибіга відвідає Брюссель у середу, візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Внаслідок ворожих атак у листопаді пошкоджено 148 житлових будинків у Харкові

ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі

Різкі заяви Путіна посилюють тиск перед ключовими переговорами зі США щодо України – ЗМІ

Україна та Ірландія підписали Дорожню карту партнерства - прем'єр

На півдні Польщі за EUR22 млн побудують інтермодальний термінал для обробки перевезень між Україною та ЄС

Ірландія надасть EUR100 млн на нелетальну військову допомогу Україні та ще EUR25 млн на підтримку енергетики - прем'єр

Ірландія хоче "прискорити порядок денний розширення" під час свого головування в ЄС - прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА