Вибори2019
09:23 04.03.2019

Вілкул: Гарантом нашої безпеки буде сильна армія, оснащена сучасною технікою українського виробництва

2 хв читати
Вілкул: Гарантом нашої безпеки буде сильна армія, оснащена сучасною технікою українського виробництва

Кандидат у президенти від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул відвідав оборонне підприємство Харківський машинобудівний завод "ФЕД", де розповів, що відкрито виступає проти планів уряду закуповувати за величезні гроші з держбюджету озброєння за кордоном, повідомляє прес-служба партії .

"Я за позаблоковий статус. Але ми створимо в Україні сильну професійну армію, оснащену за останнім словом військової техніки. Дамо замовлення українському військово-промисловому комплексу. Підтримаємо вітчизняне машинобудування, вітчизняні високоємні, наукомісткі галузі. І створимо тут робочі місця з високою заробітною платою. А не купуватимемо мотлох по всьому світу. Самі будемо експортувати, а не валюту відправляти закордон, а отримувати валюту за ту продукцію високотехнологічну, яку будемо виробляти в Україні", - сказав О.Вілкул під час зустрічі з робітниками Харківського заводу "ФЕД".

Опозиціонер наголосив, що в останні десятиліття в світі саме машинобудування є "локомотивом" економічного зростання, і від нього залежить технічний стан інших сфер економіки, а отже й добробут населення.

"Непрофесіоналізм влади знищує машинобудування як "локомотив" промислового розвитку країни. Україна перетворюється на цвинтар заводів, у відсталу аграрну країну з жебраками", - наголосив політик.

Після 2014 року машинобудування в Україні переживає кризу, пов'язану, зокрема, з зупинкою програм модернізації виробництва та масовим виїздом кваліфікованих працівників на заробітки за кордон.

"Наше підприємство працює в галузі авіації. За останні три роки не випущено в Україні жодного літака. Про що тут можна говорити. На сьогоднішній день зарубіжні ринки, за винятком Російської Федерації, є нашими основними джерелами доходу. На жаль, внутрішній ринок впав дуже сильно. Тому ті нові ринки, які ми для себе відкрили – а це ринок Південної Кореї, Франції, європейський, Чехії, Канади, вони нам дозволяють сьогодні стійко стояти економічно", - розповів Віктор Попов, голова правління АТ "ФЕД".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

«Українська стратегія» Гройсмана демонструє найвищі темпи зростання рейтингу – опитування

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА