Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
19:06 04.02.2019

Рейтинг Вілкула демонструє тенденцію до зростання - опитування

2 хв читати
Рейтинг Вілкула демонструє тенденцію до зростання - опитування

Рейтинг кандидата на пост президента України від "Опозиційного блоку - Партії миру і розвитку" Олександра Вілкула демонструє тенденцію до зростання, свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного Фондом "Українська політика" спільно з дослідницькою групою Інституту маркетингу та консалтингу.

Так, згідно з результатами опитування, якби вибори відбулися в найближчу неділю, за О.Вілкула висловили готовність проголосувати 5,7% виборців (серед тих, хто точно готовий прийти на дільниці - 8,7%). При цьому спостерігається спад рівня підтримки Юрія Бойко (особливо на сході країни, в промислових регіонах) після того, як його виключили з "Опозиційного блоку". За Ю.Бойко готові віддати голоси 5,5% (серед тих, хто точно готовий прийти на дільниці - 8,4%).

Лідером політичних симпатій залишається Володимир Зеленський. За нього готові проголосувати 12,1% від загального числа виборців (18,5% - від тих, хто має намір взяти участь у виборах). На другому місці з незначним відставанням - Юлія Тимошенко - 11,2% (17,1%). Чинного Президента Петра Порошенка готові підтримати 11,1% опитаних респондентів, при цьому показник підтримки серед тих, хто готовий прийти на вибори, становить 16,9%.

Не визначилися зі своїм вибором або вагаються з відповіддю на поставлене запитання 34,5% респондентів.

Згідно з отриманими даними, на майбутніх президентських виборах явка на виборчі дільниці складе 53,8%. Ще 24,3% не визначилися зі своїми намірами щодо участі в голосуванні. Водночас 21,9% респондентів заявили, що не збираються брати участі у виборах.

Відповідаючи на питання щодо геополітичного вибору України, 52,1% респондентів позитивно ставляться до перспективи членства України в Європейському Союзі. При цьому досить високий рівень скептицизму (24,7%), а 23,2% опитаних не визначилися зі своїм ставленням до цього питання.

Що стосується НАТО, ситуація виглядає більш визначеною: 44,6% респондентів виступають за членство в Північноатлантичному альянсі. Майже третина українців (32,9%) виступають в якості категоричних противників членства в НАТО. 22,5% не визначилися зі своєю позицією.

Дослідження проводилося в 16 обласних центрах, 4 великих містах, 11 малих містах, 22 селищах і 27 селах з 18 по 31 січня 2019 року. Було опитано 5520 респондентів (похибка +/- 2,5%).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Правоохоронці відкрили вже 77 справ і 401 протокол щодо порушень на виборах - Аваков

Порошенко виступить на Суспільному телебаченні 4 та 16 березня, Зеленський - 9 і 23 березня, Тимошенко - 10 та 24 березня

ЦВК зареєструвала 9 спостерігачів від міжнародного експертного центру виборчих систем

Гриценко назвав п’ять пріоритетів на посту президента

Тимошенко обговорила з директором Світового банку в Україні боротьбу з корупцією

Кива: Я готовий вийти на Майдан для забезпечення дотримання закону та порядку в країні

Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

Зеленський наближається до Порошенка в президентських перегонах за ставками букмекерів bwin і "Фаворит спорт"

Тимошенко підтримує відмову МВС і Авакова "кришувати" порушення на виборах

Нардеп від "Батьківщини" Руслан Богдан прокоментував звинувачення щодо своєї причетності до створення "виборчої піраміди"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА