Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
19:06 04.02.2019

Рейтинг Вілкула демонструє тенденцію до зростання - опитування

2 хв читати
Рейтинг Вілкула демонструє тенденцію до зростання - опитування

Рейтинг кандидата на пост президента України від "Опозиційного блоку - Партії миру і розвитку" Олександра Вілкула демонструє тенденцію до зростання, свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного Фондом "Українська політика" спільно з дослідницькою групою Інституту маркетингу та консалтингу.

Так, згідно з результатами опитування, якби вибори відбулися в найближчу неділю, за О.Вілкула висловили готовність проголосувати 5,7% виборців (серед тих, хто точно готовий прийти на дільниці - 8,7%). При цьому спостерігається спад рівня підтримки Юрія Бойко (особливо на сході країни, в промислових регіонах) після того, як його виключили з "Опозиційного блоку". За Ю.Бойко готові віддати голоси 5,5% (серед тих, хто точно готовий прийти на дільниці - 8,4%).

Лідером політичних симпатій залишається Володимир Зеленський. За нього готові проголосувати 12,1% від загального числа виборців (18,5% - від тих, хто має намір взяти участь у виборах). На другому місці з незначним відставанням - Юлія Тимошенко - 11,2% (17,1%). Чинного Президента Петра Порошенка готові підтримати 11,1% опитаних респондентів, при цьому показник підтримки серед тих, хто готовий прийти на вибори, становить 16,9%.

Не визначилися зі своїм вибором або вагаються з відповіддю на поставлене запитання 34,5% респондентів.

Згідно з отриманими даними, на майбутніх президентських виборах явка на виборчі дільниці складе 53,8%. Ще 24,3% не визначилися зі своїми намірами щодо участі в голосуванні. Водночас 21,9% респондентів заявили, що не збираються брати участі у виборах.

Відповідаючи на питання щодо геополітичного вибору України, 52,1% респондентів позитивно ставляться до перспективи членства України в Європейському Союзі. При цьому досить високий рівень скептицизму (24,7%), а 23,2% опитаних не визначилися зі своїм ставленням до цього питання.

Що стосується НАТО, ситуація виглядає більш визначеною: 44,6% респондентів виступають за членство в Північноатлантичному альянсі. Майже третина українців (32,9%) виступають в якості категоричних противників членства в НАТО. 22,5% не визначилися зі своєю позицією.

Дослідження проводилося в 16 обласних центрах, 4 великих містах, 11 малих містах, 22 селищах і 27 селах з 18 по 31 січня 2019 року. Було опитано 5520 респондентів (похибка +/- 2,5%).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

Зеленський проаналізує закон про українську мову щодо дотримання всіх прав громадян після вступу на посаду

У команді Зеленського є побоювання з приводу майбутньої роботи з нинішнім складом ВР

Данилюк знову заявив, що не зацікавлений у посаді глави МЗС України

Команда Зеленського розраховує на успішний перегляд програми МВФ у травні - Данилюк

Позиція Зеленського про звільнення генпрокурора Луценка чітка, його міг би замінити хтось із активістів - Данилюк

Радник Зеленського Абромавичус заявляє про необхідність перезавантаження АМКУ та НКРЕКП

ЦВК прийняла протоколи від 184 зі 199 окружкомів, направила один на уточнення

Рішенням про паспортизацію жителів Донбасу РФ визнала свою відповідальність як держави-окупанта - заява команди Зеленського

Зеленського в проектах "Кварталу 95" замінять інші актори та ведучі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА