Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
14:30 19.03.2019

Бойко лідирує в президентському рейтингу на Донбасі - опитування Seetarget

2 хв читати
Бойко лідирує в президентському рейтингу на Донбасі - опитування Seetarget

Якби президентські вибори відбулися б у найближчу неділю, за Юрія Бойка проголосували б 43% виборців в Луганській області та 35,3% виборців Донецької області (з тих, хто вже визначився і будуть голосувати), свідчать результати соцопитування, проведеного дослідницькою компанією Seetarget.

При цьому, згідно з даними опитування, шоумена Володимира Зеленського підтримують 25,2% опитаних респондентів в Луганській області та 26,1% - у Донецькій. Третє місце в обох регіонах займає Юлія Тимошенко.

Коментуючи результати опитування, глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко назвав лідерство Бойко на Донбасі логічним і закономірним явищем.

"Це не зараз виникло, це стабільна ситуація. Там зосереджені виборці, які традиційно, історично підтримують саме таких політиків як Бойко. Тим більше, що сам Бойко уродженець даного регіону. А другий важливий момент, і на сьогодні, можливо, вирішальний - це миротворча програма Бойко. Саме вона приваблює симпатії виборців на Донбасі. Тому що це прифронтовій регіон. І запит на мир у цьому регіоні - найвищий в Україні. Люди там страждають від війни, хочуть її завершення, і тому обирають кандидата, який пропонує ту програму, яка їм ближче, і де центральною ідеєю є завершення війни", - сказав В.Фесенко.

Опитування проводилися методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів: з 7 по 13 березня в Луганській області (опитано 602 респондента віком від 18 років і старше), з 28 лютого по 7 березня в Донецькій області (опитано 804 респондента віком від 18 років і старше). Статистична похибка по Донецькій області не перевищує 3,5%, по Луганській - 4,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА