Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
13:10 25.03.2019

Гриценко і голова Української асоціації власників зброї підписали спільний меморандум щодо легалізації вогнепальної зброї

1 хв читати
Гриценко і голова Української асоціації власників зброї підписали спільний меморандум щодо легалізації вогнепальної зброї

Лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти Анатолій Гриценко і голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін підписали меморандум щодо легалізації вогнепальної зброї.

"Вся зброя буде на державному обліку, вона буде легалізована. Я беру зобов’язання на посту президента невідкладно створити робочу групу, до складу якої увійдуть і представники Всеукраїнської асоціації власників зброї, і інших громадських організацій, щоб швидко підготувати законопроект, який буде внесений президентом", - сказав А.Гриценко під час підписання документу на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

Зазначається, що меморандум передбачає, зокрема, визначення пріоритетним серед першочергових президентських ініціатив розгляд у Верховній Раді України законопроекту "Про зброю" та зобов’язання сприяти законодавчій і практичній демонополізації та розвитку прозорого ринку цивільної зброї в Україні.

"Ми зробимо все, щоб швидко унормувати це питання. Я беру зобов’язання оприлюднити прізвища тих, крім військових, спецпризначенців, офіцерів спецслужб, хто отримав зброю через нагороди, накази міністрів-силовиків. Цей меморандум - не просто передвиборчий документ, це важливе зобов’язання на посту президента. Як офіцер, військовий, який тримає слово по життю, я зобов’язуюсь це виконати", - підкреслив кандидат у президенти.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА