Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
15:07 25.03.2019

Богомолець: Високі зарплати не допоможуть подолати корупцію у судах

1 хв читати
Богомолець: Високі зарплати не допоможуть подолати корупцію у судах

Кандидат у президенти Ольга Богомолець вважає, що провести ефективну судову реформу завдяки підняттю заробітної плати для суддівського корпусу неможливо.

"Суд — це точка кристалізації справедливості, за яку ми боремося. У різних країнах були різні методи, як вирішувати питання корумпованих суддів. Є країни, які запрошували зовнішній суддівський кортеж на останню, вищу інстанцію. І якщо вона демонструвала, що перші дві працювали невідповідно до законів, ті судді мали скласти повноваження. Інші механізми: прозорий громадський контроль, система блокчейн реєстрації кожного суддівського рішення, система відкритих суддівських слухань у відкритому ефірі", — сказала О.Богомолець під час дебатів в ефірі телешоу "Зворотний Відлік".

Вона під час дебатів також зазначила, що судова реформа — системне питання, яке стосується й реформ у сфері освіти. Адже необхідними є зміни, які дозволять виростити нове покоління справедливих суддів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА