Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
18:54 27.03.2019

Зеленський перемагає Тимошенко та Порошенка у 2-му турі виборів, Тимошенко з невеликим відривом виграє в Порошенка - опитування Центру Разумкова

2 хв читати
Зеленський перемагає Тимошенко та Порошенка у 2-му турі виборів, Тимошенко з невеликим відривом виграє в Порошенка - опитування Центру Разумкова

Президент України Петро Порошенко в другому турі виборів глави держави програє шоумену Володимиру Зеленському та лідерці партії "ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, про що свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова 21-26 березня.

Якщо до другого туру президентських виборів вийдуть В.Зеленський і П.Порошенко, перший переможе з підтримкою 36,5% голосів виборців, а нинішній глава держави набере 22,7%. При цьому 18,9% респондентів не мають наміру віддавати свої голоси жодному з них, 9,6% не підуть на виборчі дільниці.

У другому турі з Ю.Тимошенко В.Зеленський набирає 33,5% голосів, за лідерку "Батьківщини" проголосують 19,5%. При цьому 22,5% опитаних сказали, що не голосуватимуть за жодного з них, а 9,9% не мають наміру брати участь у голосуванні.

У разі виходу до другого туру Ю.Тимошенко та П.Порошенка лідерка "Батьківщини" виграє з 25,1% голосів, у нинішнього президента підтримка 23,3% респондентів.

Водночас 27,7% опитаних сказали, що не проголосують за жодного з цих кандидатів, а 11,2% не голосуватимуть.

У кожному з варіантів другого туру від 12,3% до 14,5% опитаних відмовилися відповідати на запитання.

Під час дослідження опитано 2017 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова з квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

«Українська стратегія» Гройсмана демонструє найвищі темпи зростання рейтингу – опитування

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА