Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
12:35 28.03.2019

Зеленський надалі очолює президентські перегони, на 2-му і 3-му місцях - Тимошенко і Порошенко - опитування "Соцмоніторингу" і УІСД ім.Яременка

2 хв читати
Зеленський надалі очолює президентські перегони, на 2-му і 3-му місцях - Тимошенко і Порошенко - опитування "Соцмоніторингу" і УІСД ім.Яременка

Лідером президентського рейтингу менш ніж за тиждень до дня голосування залишається шоумен Володимир Зеленський, друге і третє місця посідають лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко, свідчать результати опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка.

Згідно з оприлюдненими у четвер даними соціологічного опитування, проведеного 18-26 березня, за В.Зеленського готові проголосувати 22,8% опитаних, за Ю.Тимошенко - 12,6% респондентів, за П.Порошенка - 12%.

На четвертому місці - лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, за якого готові віддати голоси 7,1% респондентів, за кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка - 6,6%, за кандидата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула - 4,8% респондентів.

Серед тих, хто визначився із вибором і готовий узяти участь у голосуванні, В.Зеленського готові підтримати 29,1% респондентів, Ю.Тимошенко 16%, П.Порошенка 15,3%. За А.Гриценка готові віддати голос 9,1% опитаних, за Ю.Бойка - 8,4%, за О.Вілкула - 6,1% респондентів.

Водночас заявили, що не мають наміру брати участь в голосуванні 8,4% опитаних, а відмовилися відповідати на запитання соціологів або ж не змогли надати відповідь 13,1% респондентів.

Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка і Центр "Соціальний моніторинг" провели два всеукраїнських опитування громадської думки: перша хвиля опитування тривала з 18 до 24 березня 2019 р. (вибірка 2040 респондентів); друга хвиля опитування тривала з 22 до 26 березня 2019 р. (вибірка 2000 респондентів). Об'єднаний масив даних - 4040 респондентів.

Метод збирання інформації: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Вибіркова сукупність: репрезентативна за віком (населення від 18 років і старше), статтю, типом населеного пункту і регіону; стандартне відхилення +/- 2,2% для хвиль, об'єднаний масив даних 4040 +/- 1,68%; рівень кооперації респондентів хвиля перша 57%, хвиля друга 51%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

«Українська стратегія» Гройсмана демонструє найвищі темпи зростання рейтингу – опитування

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА