Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
13:51 16.04.2019

Українці хочуть від нового президента зниження тарифів на компослуги і подання до ВР законопроектів про зняття недоторканності - опитування КМІС

2 хв читати
Українці хочуть від нового президента зниження тарифів на компослуги і подання до ВР законопроектів про зняття недоторканності - опитування КМІС

Українці очікують від нового президента протягом перших 100 днів його діяльності зниження тарифів на комунальні послуги, подання до парламенту законопроектів про зняття недоторканності з нардепів, суддів і глави держави, а також початку або прискорення розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів.

Як свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 9-14 квітня, на запитання "Що з перерахованого в картці Ви хотіли б, щоб наступний президент зробив протягом своїх перших 100 днів? Оберіть не більше ніж три відповіді", відповіді респондентів розподілилися наступним чином (загалом в Україні): знизити тарифи на комунальні послуги - 39,1%; подати до парламенту законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента - 35,5%; розпочати або прискорити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів - 32,4%.

Очікують від нового глави Української держави початку переговорів із Росією 23,3% респондентів, зниження зарплати топ-чиновникам - 18,4%; початку переговорів з Євросоюзом і США щодо Донбасу та Криму - 16,4%.

Серед очікувань - прискорення розслідування злочинів проти Майдану (9,4%), ініціювання зміни системи парламентських виборів - скасування мажоритарних виборів і перехід до пропорційної системи з відкритими списками (8%); виставити на продаж приміщення, машини та інші активи Державного управління справами, яке займається забезпеченням президента (5,5%); ініціювання перезапуску антикорупційних органів (НАБУ, САП) - 5,2%.

Крім того, українці розраховують на арешт російських активів в Україні (4,6%), внесення до парламенту законопроекту про референдуми в Україні (4,2%), початок переговорів про вступ до ЄС (3,3%).

15% опитаних зазначили казали "інше", 6,3% - не змогли відповісти, 0,4% відмовилися відповідати.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки з 9 до 14 квітня. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, репрезентативною для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, яка контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підготовча група з проведення першого засідання ВР створила дві підгрупи

Перше засідання ВР IX скликання відбудеться 29 серпня - рішення підготовчої групи

ЦВК оприлюднить результати виборів в окрузі №210 після того, як встановить їх результати

"Слуга народу" витратила на передвиборчу кампанію більше за інші партії - ЦВК

Офіційна преса опублікувала список нардепів, обраних на виборах 21 липня

За скуповування голосів на виборах до ВР у Подільську місцевій мешканці загрожує до 7 років ув’язнення - Одеська облпрокуратура

ЦВК провела повторний підрахунок голосів виборців в одномандатному окрузі №50

ЦВК у п'ятницю визнала обраними 160 нардепів-мажоритарників

Поліція оголосила підозру п'ятьом членам ДВК округу №69 на Закарпатті через видачу бюлетенів на ім'я осіб, що перебували за кордоном

Суд зобов'язав ДБР відкрити справу про можливе втручання Парубія в здійснення виборчою комісією повноважень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА