Вибори2019
Шановні читачі!
У розділі «Опитування» ви можете ознайомитися з усіма дослідженнями громадської думки, що публікуються, як відомих соціологічних компаній (їх результати відображені на діаграмі у верхній частині сторінки), так і тих, публічна активність яких пов'язана з проведенням виборів.
Агентство «Інтерфакс-Україна» не може ні підтвердити, ні поставити під сумнів достовірність наведених даних. Факт публікації їх на сторінці «Опитування» нашого сайту не є свідченням репрезентативності проведеного дослідження.
15:34 16.04.2019

Українці найбільш позитивно сприймають Зеленського, Смешка, Вакарчука та Гриценка - опитування

2 хв читати
Українці найбільш позитивно сприймають Зеленського, Смешка, Вакарчука та Гриценка - опитування

Серед 12 найбільш помітних, на думку соціологів, українських суспільно-політичних діячів найбільш позитивно громадяни країни ставляться до претендента на перемогу в другому турі виборів президента, шоумена Володимира Зеленського, лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка (який набрав 6% на виборах президента 31 березня), співака Святослава Вакарчука та лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (6,9% голосів на виборах 31 березня).

Згідно з даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 9-14 квітня поточного року, до В.Зеленського позитивно ставляться 53,7% українців, 21,2% до нього ставляться нейтрально, 17% - негативно. В учасника другого туру виборів президента найкращий баланс (різниця) позитивного-негативного ставлення - 36,7. І лише 0,1% українців не знають, хто такий В.Зеленський, не чули і не читали нічого про нього.

На другому місці з балансу І.Смешко (12,6), якого позитивно сприймають 24,6% українців, нейтрально - 22,7%, негативно - 12%. При цьому 27,7% опитаних не знають, хто це такий.

С.Вакарчука (баланс 7,3) позитивно оцінюють 25,4% респондентів, нейтрально - 36,5%, негативно - 18,2. При цьому 5,4% не знають, хто це такий.

А.Гриценка (баланс ставлення становить -3,4) позитивно сприймають 24,3% українців, нейтрально - 32,4%, негативно - 27,7%.

Що стосується "аутсайдерів" рейтингу, то нинішній президент Петро Порошенко має баланс позитивного-негативного ставлення до нього -40. Позитивно до нього ставляться 18,1% опитаних, нейтрально - 17,2%, а негативно - 58%.

У голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" В.Медведчука (баланс -34,5) 11,4% позитивного ставлення, 20,2% - нейтрального і 45,9% - негативного. При цьому 10,5% респондентів про нього не знають, нічого не чули і не читали.

До лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко (баланс -29,3) позитивно ставляться 20% українців, нейтрально - 25% і негативно - 49,3%.

Під час дослідження було опитано 2004 респонденти на всій території України, крім окупованого Криму та непідконтрольних районів Донецької і Луганської областей. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

«Українська стратегія» Гройсмана демонструє найвищі темпи зростання рейтингу – опитування

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА