Вибори2019
14:03 18.02.2019

ЦВК підготувала тренерів для майбутнього навчання членів ОВК та ДВК

1 хв читати

Центральна виборча комісія (ЦВК) за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні провела пʼятиденне навчання тренерів членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів президента України, під час якого було підготовлено понад 120 тренерів.

"Протягом усього періоду роботи учасники навчання підвищували рівень знань виборчого законодавства та практикували тренерські навички. За підсумками всі вони отримали відповідні сертифікати", - повідомили у пре-центрі ЦВК у Фейсбук в понеділок.

Зазначається, що починаючи з 27 лютого, підготовлені тренери проведуть навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій.

"Загалом заплановано провести 106 тренінгів для членів ОВК та 387 – для членів ДВК, в яких візьмуть участь близько 78 тисяч представників ОВК та ДВК по всій Україні", - наголосили у прес-службі.

У заході взяли участь члени ЦВК Світлана Кустова та Леонтій Шипілов, заступник керівника Секретаріату Комісії Сергій Дубовик, заступник директора IFES в Україні Георгій Кобахідзе та представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Євген Побережний.

Захід було організовано в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Відповідальна та підзвітна політика в Україні" за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА