Вибори2019
13:51 16.04.2019

Українці хочуть від нового президента зниження тарифів на компослуги і подання до ВР законопроектів про зняття недоторканності - опитування КМІС

2 хв читати
Українці хочуть від нового президента зниження тарифів на компослуги і подання до ВР законопроектів про зняття недоторканності - опитування КМІС

Українці очікують від нового президента протягом перших 100 днів його діяльності зниження тарифів на комунальні послуги, подання до парламенту законопроектів про зняття недоторканності з нардепів, суддів і глави держави, а також початку або прискорення розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів.

Як свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 9-14 квітня, на запитання "Що з перерахованого в картці Ви хотіли б, щоб наступний президент зробив протягом своїх перших 100 днів? Оберіть не більше ніж три відповіді", відповіді респондентів розподілилися наступним чином (загалом в Україні): знизити тарифи на комунальні послуги - 39,1%; подати до парламенту законопроекти про зняття недоторканності з депутатів, суддів і президента - 35,5%; розпочати або прискорити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів - 32,4%.

Очікують від нового глави Української держави початку переговорів із Росією 23,3% респондентів, зниження зарплати топ-чиновникам - 18,4%; початку переговорів з Євросоюзом і США щодо Донбасу та Криму - 16,4%.

Серед очікувань - прискорення розслідування злочинів проти Майдану (9,4%), ініціювання зміни системи парламентських виборів - скасування мажоритарних виборів і перехід до пропорційної системи з відкритими списками (8%); виставити на продаж приміщення, машини та інші активи Державного управління справами, яке займається забезпеченням президента (5,5%); ініціювання перезапуску антикорупційних органів (НАБУ, САП) - 5,2%.

Крім того, українці розраховують на арешт російських активів в Україні (4,6%), внесення до парламенту законопроекту про референдуми в Україні (4,2%), початок переговорів про вступ до ЄС (3,3%).

15% опитаних зазначили казали "інше", 6,3% - не змогли відповісти, 0,4% відмовилися відповідати.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки з 9 до 14 квітня. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2004 респонденти, які проживають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, репрезентативною для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося лише на території, яка контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

«Українська стратегія» Гройсмана демонструє найвищі темпи зростання рейтингу – опитування

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА