Вибори2019
12:34 06.12.2018

Садовий привітав рішення ВР надати статус учасника бойових дій представникам УПА

1 хв читати
Садовий привітав рішення ВР надати статус учасника бойових дій представникам УПА

Лідер "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий привітав рішення парламентарів надати статус учасника бойових дій борцям за незалежність України у XX столітті, зокрема учасникам УПА та збройних підрозділів Організації українських націоналістів (ОУН).

"Символічно в день Збройних сил України Верховна Рада ухвалила закон, яким надала статус та всі права ветеранів і воїнам УПА. Вітаю автора законопроекту Юрія Шухевича та всіх ветеранів УПА з цим рішенням", - написав А.Садовий у Фейсбук в четвер.

Водночас лідер партії "Самопоміч" нагадав, що у Львові ще в 2011 році було запроваджено програму підтримки для ветеранів УПА.

"Добре, що тепер додаткову підтримку вони матимуть і від держави", - зазначив А.Садовий.

Як повідомлялося, народні депутати розширили коло учасників бойових дій (УБД) воїнами кількох армій, які воювали за незалежність України у XX столітті. За відповідний проект закону (№8519) у першому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту в четвер.

Після початку дії внесених змін учасниками бойових дій буде визнано також воїнів Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА), озброєних підрозділів Організації українських націоналістів.

Закон набуде чинності через 3 місяці після публікації.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА