Вибори2019
14:42 07.12.2018

За чотири роки Тимошенко, Новинський і Ляшко не відвідали й половини засідань парламентських комітетів – КВУ

2 хв читати
За чотири роки Тимошенко, Новинський і Ляшко не відвідали й половини засідань парламентських комітетів – КВУ

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, голова "Опозиційного блоку" Вадим Новинський, співголови групи "Відродження" Віктор Бондар і Віталій Хомутиннік, голова групи "Воля народу" Ярослав Москаленко і лідер РПЛ Олег Ляшко ігнорують засідання парламентських комітетів, членами яких вони є.

За даними офіційних відповідей Комітетів ВР, які оприлюднили на сайті ВГО "Комітет виборців України" у п’ятницю, Ю. Тимошенко відвідала 4 із 45 засідань Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин. При цьому у Комітеті повідомили, що засідання було пропущено виключно з поважних причин. Зокрема, через участь в інших заходах.

В.Новинський взяв участь в 14 із 80 засідань Комітету з питань культури і духовності. В. Бондар – в 25 із 135 засідань Комітету з питань Регламенту, В.Хомутиннік – 29 із 95 засіданнях Комітету з питань податкової та митної політики. У відповідях на запити не було зазначено, що засідання пропущено з поважних причин.

Я.Москаленко був зареєстрований на 19 із 82 засідань Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. О.Ляшко – на 33 із 95 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Водночас голова "Самопомочі" Олег Березюк був присутній на 72 із 102 засідань Комітету з питань держбудівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, голова "БПП" Артур Герасимов – на 97 із 120 засідань Комітету нацбезпеки і оборони.

Найвищі показники відвіданих засідань в голови НФ Максима Бурбака. Він був присутній на 79 із 84 засідань Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

Таким чином, Ю.Тимошенко була присутня лише на 9% засідань Комітету, В.Новинський – 18%, В.Бондар – 19%, Я.Москаленко – 23%, В.Хомутиннік – 31%, О.Ляшко – 35%, О.Березюк – 71%, А.Герасимов – 81%, М.Бурбак – 94%.

"Керівники фракцій і груп здебільшого працюють у парламенті як медійні особи та організатори роботи своїх партій і фракцій. Тому для них може бути важливішим участь у прес-конференції чи виступ на телеканалі, аніж майже не помітна робота в засіданні парламентського комітету. Як результат – ми отримуємо низьку якість законодавчої роботи, що є хронічною проблемою цього скликання", - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

Зеленський провів зустріч з патріархом Філаретом і зустрінеться з главою УПЦ (МП) Онуфрієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА