Вибори2019
12:17 14.12.2018

Бойко: На дитячі будинки сімейного типу в бюджеті потрібно додатково закласти 3 млрд гривень

2 хв читати
Бойко: На дитячі будинки сімейного типу в бюджеті потрібно додатково закласти 3 млрд гривень

В Україні дитячі будинки сімейного типу потребують більшої підтримки, а ніж те, що вони отримують зараз, стверджує співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, повідомляє прес-служба "Опоблока"

"У країні налічується близько тисячі дитячих будинків сімейного типу. В бюджеті потрібно закласти на них додатково приблизно 3 млрд грн. Для держави це не такі великі кошти. Зараз на дитину дається 3 тис. грн, і цього не вистачає. Знову ж таки, потрібно знизити комунальні тарифи, тому що є проблеми з отриманням субсидій. Наприклад, в цьому дитячому будинку майже половина виплат на дітей йде на оплату газу, тому доводиться переходити на дрова", - сказав політик під час робочої поїздки до села Скригалівка Фастівського району, де він відвідав дитячий будинок сімейного типу в четвер.

"У сім’ї, де більше 10 дітей, потрібно придбати мікроавтобус, де менше – легковий автомобіль. Потрібна оплата за спортивні секції. Також після завершення перебування в дитячому будинку дитина повинна мати гарантоване робоче місце, їй потрібно допомогти з житлом. Це теж зобов’язання держави. Є такі випадки, що після дитячого будинку дитині нікуди йти", - зазначив опозиційний політик.

За його словами, за дитячими будинками сімейного типу – майбутнє: "Потрібно крок за кроком, поступово відмовлятись від інтернатів. Потрібно менше "годувати" силовиків і надати допомогу дитячим будинкам сімейного типу. Держава не повинна стояти осторонь, вона повинна допомагати людям, які ними опікуються", - підкреслив Ю.Бойко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА