Вибори2019
11:06 21.01.2019

Вся передвиборча агітація кандидата Гриценка оплачується з рахунку фонду - заява партії "Громадянська позиція"

2 хв читати
Вся передвиборча агітація кандидата Гриценка оплачується з рахунку фонду - заява партії "Громадянська позиція"

У відповідь на заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, що більшість кандидатів у президенти, зокрема Анатолій Гриценко, виготовляють і поширюють агітаційну продукцію незаконно через відсутність рахунку виборчого фонду, у прес-службі партії "Громадянська позиція" заявляють, що рахунок фонду А.Гриценка був відкритий ще 17 січня. 

"Пунктом 8 Розділу 1 "Порядку контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України" передбачено, що банк, в якому відкриті рахунки,  не пізніше наступного робочого дня після дня відкриття рахунків повідомляє ЦВК та НАЗК про відкриття рахунків. Рахунки виборчого фонду кандидата Анатолія Гриценка були відкриті об 11 ранку 17 січня 2019 року в "Укрексімбанку". Рахунки є придатними для використання з моменту їх відкриття", - заявили у прес-службі партії у неділю. 

У А.Гриценка стверджують, що виходячи з вимог законодавства України, до кінця робочого дня 18 січня банк мав надіслати до ЦВК і НАЗК повідомлення про відкриття рахунку.

"Зважаючи на професіоналізм фахівців обслуговуючого банку та існуючі процедури обміну інформацією і контролю з боку ЦВК, НБУ та НАЗК, прес-служба не припускає неповідомлення з боку банку ЦВК станом на кінець дня 18 січня. Тож, зважаючи на те, що рахунок спеціального виборчого фонду було відкрито 17 січня, вся передвиборна агітація кандидата Анатолія Гриценка оплачується з цього рахунку", - йдеться у повідомленні. 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА