Вибори2019
12:32 21.01.2019

Зеленський про бізнес у Росії: Подарувати росіянам наші гроші?

2 хв читати
Зеленський про бізнес у Росії: Подарувати росіянам наші гроші?

Шоумен Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, яка володіє компанією, що знімає фільми на території Росії.

"Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (в РФ - ред.), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення і найближчим часом я вийду", - сказав шоумен в інтерв'ю "Українській правді", яке було опубліковане у понеділок.

В.Зеленський визнав, що в РФ продовжує працювати компанія "Green films", що належить кіпрській компанії "Green Family LTD", в якій він є співвласником. За його словами, дві інших компанії, які належать їй, закрито.

"Так, вона ще не закрита. Але поїхати туди і вийти я не можу. Треба реально передавати людям це право, щоб вони замість нас виходили і закривали компанію", - заявив комік.

Він пояснив, що "Квартал 95" отримує роялті від усього товару, який проводився до 2014 року і привів у приклад проект "Свати", контракт з яким був укладений до війни з Росією.

"Контракт укладений на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від "Сватів". Ми ці гроші отримуємо. Що ж нам треба робити? Закрити? Подарувати росіянам наші гроші? Ні. Ми візьмемо ці гроші, вони переходять на нашу кіпрську компанію, з Кіпру вони приходять в Україну і на них ми знімаємо тут", - сказав В.Зеленський.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА