Вибори2019
19:21 29.01.2019

Декларація кандидата в президенти: Юлія Тимошенко показала свої статки

2 хв читати
Декларація кандидата в президенти: Юлія Тимошенко показала свої статки

Лідер партії "Батьківщина", кандидат у президенти України Юлія Тимошенко отримала в 2017 році 225 тис. 490 грн заробітної плати як народний депутат, а також 252 тис. 825 грн як кошти для виконання повноважень парламентарія.

Згідно з даними електронної декларації кандидата в президенти Ю.Тимошенко за 2017 рік, поданої відповідно до вимог законодавства, вона отримала також 81 тис. 711 грн відсотків в "Ощадбанку"

В "Ощадбанку" у Ю.Тимошенко розміщено 614 тис. 145 грн крім того, готівкою вона зберігає 290 тис. грн.

З 1 січня 2017 року Ю.Тимошенко орендує будинок площею 588 кв.м у Козині (Обухівський район Київської області) у його власника Тетяни Шарапової. Крім того, вона задекларувала право користування двома земельними ділянками під і біля орендованого будинку, також належать Т.Шараповій, і ще двома ділянками, що межують із будинком у Козині, власником яких є Антоніна Ульяхіна.

Транспортних засобів лідер "Батьківщини" не задекларувала.

Ю.Тимошенко задекларувала як свою власність кілька ювелірних виробів торгових марок Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier, Chopard і ще трьох.

Чоловік кандидата в президенти Олександр Тимошенко зареєстрований і проживає в орендованому Ю.Тимошенко будинку в Козині.

У 2017 році він отримав 3 млн 374 тис. 731 грн доходу від підприємницької діяльності та 244 тис. 948 грн доходу від Britico Product s.r.o (Прага, Чехія).

О.Тимошенко задекларувала готівкою EUR194 тис., $ 357,75 тис. і 360 тис. Грн. Він зберігає також $28,1 тис. грн і 21 тис. грн у "Мегабанку", і 1071 грн у "Українському будівельно-інвестиційному банку".

Йому належать 25% акцій ТОВ "Геофорс" (основний вид діяльності - виробництво електроенергії) і 100% акцій ТОВ "Леді Ю" (виробництво парфумерних та косметичних засобів), кінцевим бенефіціарним власником яких він є.

У 2014 році він придбав два автомобілі: Mercedes-Benz GL-350 CDI за 1 млн 248 тис. грн і ГАЗ 14 (1983 року випуску) за 79,7 тис. грн.

Він також задекларував наручний годинник марок Vacheron Constantin і Corum.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський у стилі телегри "Найрозумніший" переказав Порошенку низку запитань від українців і попросив відповісти на будь-яке з них

Порошенко: У Зеленського немає мрії затягнути Україну назад у Російську імперію, але у Путіна є така мрія

Зеленський: У 2014 р. ми голосували за одного Порошенка, а обрали іншого

Порошенко та Зеленський потиснули руки на одній сцені Команди Зе на НСК "Олімпійський", дебати відбуватимуться на одній сцені

Зеленський прибув на НСК "Олімпійський"

Порошенко та Зеленський потиснули руки на одній сцені Команди Зе на НСК "Олімпійський", дебати відбуватимуться на одній сцені

Зеленський прибув на НСК "Олімпійський"

Порошенко прибув на НСК "Олімпійський"

Виступ артиста на сцені Зеленського на "Олімпійському" глядачі у фан-зоні Порошенка супроводжують вигуками "Ганьба"

На в'їзді до Києва спостерігається складна транспортна ситуація у зв'язку з дебатами кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський" - МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА