Вибори2019
11:41 11.02.2019

Юрій Бойко: Замість боротьби з бідністю влада включилася у "боротьбу за НАТО"

2 хв читати
Юрій Бойко: Замість боротьби з бідністю влада включилася у "боротьбу за НАТО"

"Опозиційна платформа - За життя" голосувала проти закріплення в Конституції України курсу в ЄС і НАТО, оскільки такі рішення не можуть прийматися без врахування думки українського народу, вважає народний депутат, кандидат в президенти та співзасновник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Було прийнято політичну декларацію, яка ігнорує думку громадян. Подібні різкі зміни зовнішньополітичного курсу можуть бути прийняті тільки на основі референдуму, а не на рішенні парламенту, якому довіряють аж 4% українців. Адже відповідно до Декларації про державний суверенітет і Акту проголошення незалежності Україна є позаблоковою державою" , - зазначив парламентарій в ефірі телеканалу "Інтер" в п'ятницю, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя".

Ю.Бойко стверджує, що "це рішення є елементом передвиборчої кампанії чинного президента".

"Причому воно не матиме жодних практичних наслідків, оскільки ні в ЄС, ні в НАТО нас ніхто не візьме, про що були чіткі сигнали. З таким рівнем корупції, відсутністю верховенства права, політичною кризою, військовим конфліктом на Сході ні про яке членство мови бути не може", - пояснив політик.

Він також акцентував, що парламенту варто було б сконцентруватися на речах, які наближають Україну до миру, а не віддаляють його. Зокрема на прийнятті рішень, що забезпечують виконання Мінських угод. Адже 12 лютого виповниться чотири роки з моменту їх підписання.

"Підписання Мінських угод зіграло дуже важливу роль у припиненні активної фази військового конфлікту і зупинці масових трагедій. Це відкрило шлях політичного врегулювання, повернення територій і людей. І те, що цей процес заблокований - це вина, зокрема, і парламенту. Верховна Рада не зробила жодного кроку для пошуку компромісу і завершення війни, цього хочуть усі люди в країні. Без компромісу такий конфлікт вирішити неможливо", - підкреслив кандидат в президенти.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Гриценко назвав п’ять пріоритетів на посту президента

Тимошенко обговорила з директором Світового банку в Україні боротьбу з корупцією

Кива: Я готовий вийти на Майдан для забезпечення дотримання закону та порядку в країні

Участь Зеленського у виборах президента є "експериментом", відповідальність за його результати лежатиме на виборцях - Тимошенко

Зеленський наближається до Порошенка в президентських перегонах за ставками букмекерів bwin і "Фаворит спорт"

Тимошенко підтримує відмову МВС і Авакова "кришувати" порушення на виборах

Нардеп від "Батьківщини" Руслан Богдан прокоментував звинувачення щодо своєї причетності до створення "виборчої піраміди"

Тимошенко заперечує причетність нардепа Дубіля до координації "виборчої піраміди"

У Кропивницькому триває прес-конференція Гриценка

Гриценко засудив зв’язки СБУ з організацією С14

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА