Вибори2019
11:40 11.02.2019

Тимошенко назвала три кроки, які дозволять забезпечити українців житлом

1 хв читати
Тимошенко назвала три кроки, які дозволять забезпечити українців житлом

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що у разі її перемоги на виборах президента України вона перегляне фінансово-кредитну політику держави, що допоможе розв’язати житлову проблему, повідомляють у пресс-службі партії у понеділок.

"Треба перейти на іпотечне кредитування на 15 років і більше. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб родини самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші, щоб цей внесок не руйнував щомісяця фінанси родини", – пояснила вона під час зустрічі з редакторами та журналістами Львівщини.

Окрім того, переконана Ю.Тимошенко, необхідно скасувати непосильний для родин перший внесок  (25-30% вартості житла) й створити, як у розвиненому світі, страхові фонди, які страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%.

Також, вважає політик, потрібно знизити вартість кредиту: не 20% річних по кредиту, як є в Україні зараз, а 3-4%.

Лідерка "Батьківщини" наголошує, що необхідно і зняти "корупційний прес" з будівельної галузі. А розвиток будівництва не лише забезпечить доступ українців до житла, але й стимулюватиме економічне зростання.

При цьому Ю.Тимошенко зауважила, що змінити фінансово-кредитну політику держави в інтересах звичайних українців можливо лише зі зміною влади.

"Нам потрібно поміняти керівництво НБУ— це компетенція президента і поміняти фінансову політику. І люди отримають квартири, і будівництво потягне економіку вгору", - сказала вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА