Вибори2019
15:06 12.02.2019

Наливайченко пропонує розмістити в Україні військовий контингент США

1 хв читати
Наливайченко пропонує розмістити в Україні військовий контингент США

Лідер руху "Справедливість", кандидат у президенти України Валентин Наливайченко виступає з ініціативою розміщення на території України ротаційного контингенту американських військових, повідомляється на офіційному сайті політика.

Такий крок, за словами В.Наливайченка, дасть змогу на практиці прискорити інтеграцію України в євроатлантичний безпековий простір, залучити потужні іноземні інвестиції в національну інфраструктуру та оборонно-промисловий комплекс, оновити вітчизняні технології, вийти на новий рівень стратегічного співробітництва між Україною, США та Польщею.

На думку політика, іноземні партнери України мають бути зацікавлені в розміщенні американського військового контингенту на території України для прикриття американської військової бази, систем ППО та ресурсно-логістичних баз на території Польщі.

За словами В.Наливайченка, такий крок є доцільним з огляду на зміну балансу сил і загроз через розірвання Договору про ракети середньої та малої дальності.

Реалізувати цю ініціативу можна в три етапи, зазначає політик. Спочатку - створення окремої української військової частини, яка буде елементом регіональної присутності США. Наступний крок - розміщення на території України т. зв. ротаційних сил, тобто контингенту американських військових, склад якого змінюється залежно від потреб. Третій етап – ухвалення офіційного рішення про створення стаціонарної військової бази.

"Після перемоги на президентських виборах я негайно ініціюю українсько-польсько-американські переговори з цього питання", - заявив В.Наливайченко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко закликає міжнародне співтовариство підтримувати Україну на шляху до ЄС і НАТО, незважаючи ні на що

Екзит-пол, оприлюднений на телеканалі "112.Україна": Зеленський переміг у всіх макрорегіонах України

На виборах президента України на 20:00 проголосували 57,55% виборців за даними трьох округів – ЦВК

Порошенко прогнозує сильну опозицію Зеленському і заявляє про готовність надавати підтримку в діях, що відповідають інтересам України

ПОРОШЕНКО ЗАКЛИКАЄ МІЖНАРОДНЕ СПІВТОВАРИСТВО ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ НА ШЛЯХУ ДО ЄС І НАТО З УРАХУВАННЯМ ПІДСУМКІВ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА

Порошенко: Вибори пройшли чесно, прозоро, відповідно до європейських стандартів, в умовах війни ми зберегли демократію

Порошенко готовий зателефонувати Зеленському і привітати його з перемогою на виборах президента України

Порошенко: Я не йду з політики, я боротимуся за Україну

ПОРОШЕНКО: ВИБОРИ ПРОЙШЛИ ЧЕСНО, ПРОЗОРО І ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ, В УМОВАХ ВІЙНИ МИ ЗБЕРЕГЛИ ДЕМОКРАТІЮ

Зеленський звернувся до всіх країн к. СРСР: подивіться на нас, все можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА