Вибори2019
11:49 13.02.2019

Майже чверть опитаних киян готова проголосувати за Кличка на виборах мера столиці - опитування

2 хв читати
Майже чверть опитаних киян готова проголосувати за Кличка на виборах мера столиці - опитування

На виборах мера Києва більше ніж 23,8% опитаних жителів столиці готові підтримати нинішнього міського голову Віталія Кличка, хоча респонденти оцінили його роботу як незадовільну, свідчить соціологічне дослідження, проведене дослідницькою компанією Active Group.

Відповідаючи на запитання "Якби вибори київського міського голови відбулися наступної неділі, то як би ви проголосували?", 23,8% опитаних (43,7% серед тих, хто визначився) відповіли, що обрали б нинішнього мера.

На другому місці зі значним відставанням - колишній мер Києва Олександр Омельченко з 10,2% (18,7%) голосів, замикає трійку лідерів Борислав Береза з 6,1% (11,1%). Решта запропонованих кандидатів отримала менше ніж 5% голосів. Третина киян (33,6%) не визначилася з вибором.

Жителям Києва також пропонували оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій 1 - мінімальна оцінка, а 5 - максимальна. "П'ятірки" міському голові поставили 6,6% опитаних, а "четвірки" - 20%. Ще 26,9% киян вважають, що робота мера заслуговує на "трійку". "Двійки" поставили 20,6% опитаних жителів міста, а "одиниці" - 24,4%. У середньому кияни оцінили діяльність міського голови на 2,63 бала. Не визначилися з власними оцінками 1,5% респондентів.

Найбільше підтримує нинішнього мера столиці молодь віком 18-29 років (30,2%) і кияни 60 років і старше (28,1%), а найменше підтримки від респондентів вікової групи 40-49 та 50-59 років (19,3% і 17,2% відповідно).

Дослідження тривало з 2 по 3 лютого у рамках проекту "Київський омнібус". Загалом опитано 1800 респондентів. Похибка за довірчої імовірності 0,95 не перевищує 2,6%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Богомолець: МОЗ саботує закон про прозорість клінічних випробувань ліків

Юлія Тимошенко у Слов’янську: Щоб досягти миру, ми маємо об’єднатися та діяти

Гриценко: Ми повернемо Крим

Нардеп Березенко не прийшов на допит до Нацполіції в понеділок - МВС

У ДКБ "Південне" створено першу в Україні аеродинамічну установку короткочасної дії для перевірки характеристик нової ракетно-космічної техніки

До поліції за добу надійшло 45 повідомлень про порушення у рамках передвиборної кампанії в усій Україні, відкрито три справи

Порошенко: Одразу після виборів зробимо все, щоб повернути Крим

Сергій Тарута підтримав Юлію Тимошенко – кандидати підписали Меморандум

Бойко і Федерація роботодавців підписали меморандум про співпрацю

Вілкул: Після перезавантаження влади ми швидко повернемо контроль над цінами на продукти та знизимо їх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА