Вибори2019
13:17 14.02.2019

До Ради можуть пройти: "Слуга народу", "Батьківщина", БПП, "Опозиційна платформа - За життя", "Радикальна партія" і "Громадянська позиція" - КМІС

2 хв читати
До Ради можуть пройти: "Слуга народу", "Батьківщина", БПП, "Опозиційна платформа - За життя", "Радикальна партія" і "Громадянська позиція" - КМІС

Майже чверть (24,6%) українців, що визначилися з вибором, проголосували б за партію "Слуга народу", якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку лютого поточного року, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології в січні-лютому 2019 року, оприлюднені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у четвер.

18% респондентів проголосували б за партію "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", 14,2% - за партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 10,3% - за партію "Опозиційна платформа - За життя", 6,3% - за радикальну партію Олега Ляшка та 6,2% - за партію "Громадянська позиція".

Решта політсил не подолали б встановлений на сьогодні 5-відсотковий бар'єр. Зокрема, 3,7% опитаних, що визначилися з вибором, проголосували б за партію "Об'єднання "Самопоміч , 2,9% - за партію "Наші", 2,3% - за партію "Опозиційний блок", 1,8% - за "Блок Святослава Вакарчука", 1,8% - за партію "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", 1,4% - за партію "Укроп", 0,9% - за партію "Народний фронт", за інші партії разом узяті - 5,5%.

Крім того, 2,6% із загальної кількості опитаних викреслили б усі партії або зіпсували б бюлетень, 6,7% заявили, що не братимуть участь у голосуванні, 32,4% - не визначилися, за кого голосувати, а 2,3% відмовилися відповідати на запитання.

Парламентські вибори в Україні заплановані на осінь 2019 року.

В рамках всеукраїнського дослідження громадської думки на замовлення клієнта КМІС методом особистого інтерв'ю було опитано 2007 осіб, які проживають в 134 населених пунктах усіх регіонів України. Опитування не проводилося в окупованому Криму, а в Донецькій і Луганській областях його проводили лише на території, підконтрольній українській владі. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА