Вибори2019
11:05 12.03.2019

Бойко: Голосуючи, потрібно пам'ятати, що ця влада пообіцяла МВФ газ по 12 тисяч грн

2 хв читати
Бойко: Голосуючи, потрібно пам'ятати, що ця влада пообіцяла МВФ газ по 12 тисяч грн

Зниження газових тарифів стане наступним кроком після відновлення миру в країні - для цього є всі передумови і можливості, заявив кандидат в президенти, засновник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

 "Після встановлення миру в Україні - наступним питанням стане зниження тарифів на газ. Вся країна стала заручником антилюдської і абсолютно бездарної політики влади. Спочатку ця влада задрала тарифи на таку висоту, що люди просто не в змозі платити, і посадили країну на голку субсидій. Потім, коли субсидій стало не вистачати - запровадили бюрократичні перепони, щоб зробити їх недоступними. У цей опалювальний сезон майже 40% споживачів, які раніше отримували субсидії, виявилися їх позбавлені. Підсумок - люди просто відмовляються платити, тому що їм не вистачає грошей на елементарне. Тарифний геноцид не може і не повинен бути державною політикою", - сказав він журналістам у вівторок, повідомляє прес-служба політсили.

Ю.Бойко зазначив, що необхідно встановити таку вартість комунальних послуг, яка була б посильною для оплати жителями країни, що мають різні доходи.

"Нам потрібно зробити систему, яка дозволить людям нормально жити в цивілізованому суспільстві - знизити тарифи до рівня, який люди здатні оплачувати. Це біда, коли люди відмовляються від газу і виявляються викинуті в позаминуле століття, коли змушені рубати на дрова власні сади, щоб обігріти житло", - акцентував засновник "Опозиційної платформи - За життя".

Політик вважає, що існують реальні способи виходу з цієї ситуації, які він запропонував у вигляді законопроектів, вже зареєстрованих у Верховній Раді.

"Державна компанія видобуває 15 млрд кубів, якраз стільки, скільки необхідно для потреб населення країни. І ніякої проблеми немає в тому, щоб встановити нормальну ціну, щоб люди могли платити. Собівартість газу власного видобутку становить приблизно 2500 гривень з урахуванням всіх податків, інвестиційних складових. А продають людям по 8,5 тис. гривень газ, який належить їм за Конституцією, з потрійним наваром. Ми зареєстрували законопроект, що дозволяє знизити ціну на газ до 4900 гривень для всіх споживачів, з урахуванням використання суміші вітчизняного та імпортного газу. І це потрібно негайно реалізовувати, разом зі списанням боргів за комунальні послуги малозабезпеченим і соціально незахищеним громадянам. Влада ж може запропонувати людям тільки черговий тарифний геноцид. В день голосування потрібно пам'ятати, що ця влада пообіцяла МВФ газ по 12 тисяч грн. в наступному році", - заявив Ю.Бойко.

Відзначається, що Ю.Бойко зареєстрував законопроекти, які назвав першочерговими для полегшення життя людей через антисоціальну політику влади: законопроект №9527, який стосується списання боргів за послуги ЖКГ, і законопроект №9403, який детально обґрунтовує реальну можливість зниження ціни на газ для всіх категорій споживачів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Слуга народу", "Голос" і ще три партії проігнорували вибори в ОТГ 30 червня

ЦВК жеребкуванням визначила номери партій у виборчому бюлетені

Суд не задовольнив позови нардепа Парасюка і КПУ про відмову ЦВК зареєструвати їх кандидатами на виборах до ВР

Понад 80% українців планують голосувати на виборах до ВР, кожен десятий ще не визначився - опитування

Більшість українців вважає, що події в країні йдуть у правильному напрямі - опитування

П'ять партій проходять до ВР, ще дві мають шанси потрапити до парламенту - опитування

Рівень довіри до Володимра Ґройсмана - біля 20% - О.Антипович

ЦВК зареєструвала вісьмох кандидатів у нардепи із прізвищем Зеленський - Сліпачук

Новинський іде в Раду в мажоритарному окрузі №57 у Маріуполі

РФ частково зняла з України санкції після переговорів з "Опозиційною платформою - За життя", стверджує Медведчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА