Вибори2019
10:53 22.03.2019

Бойко: Якщо цей режим збережеться, через 5 років другого шансу в Україні не буде

2 хв читати
Бойко: Якщо цей режим збережеться, через 5 років другого шансу в Україні не буде

31 березня країна зміниться, а в який бік - залежить тільки від явки виборців, заявив кандидат у президенти Юрій Бойко.

"Трохи більше тижня залишилося Україні до найважливішого вибору. Пропустити цей вибір - означає втратити шанс на мирне життя, на багату і благополучну країну, на реальні реформи, а не піар-акції. Хтось хоче нескінченну війну для своїх дітей? Чи хтось хоче вічно виживати на знущальний пенсію або зарплату? Ніхто не хоче. Тоді давайте зробимо найважливіше - прийдемо на виборчі дільниці, щоб ніхто не зміг вкрасти ваш вибір", - сказав політик журналістам, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи - За життя" в п'ятницю.

Ю.Бойко зазначив, що кожна людина, яка хоче бачити Україну мирною та успішною, має розуміти наскільки важливо сьогодні не бути пасивним, не опускати руки, думаючи, що все одно я один нічого не зміню, від мене одного нічого не залежить - це не так.

"Кожен голос важливий. Нас мільйони! Потрібно прийти і проголосувати. Адже або ти обереш мир, або за тебе ця наскрізь загрузла в корупції влада вибере війну. І продовжить на ній наживатися. Сльози матерів, загибель українців - для них ніщо. Вони живуть війною, вони багатіють на війні. І щоб це зупинити, треба голосувати. Ганебний корупційний режим повинен піти в минуле. П'ятирічка злиднів, війни і розрухи не повинна повторитися"- підкреслив політик.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА