Вибори2019
14:46 25.03.2019

Лідером президентського рейтингу залишається Зеленський, за ним слідують Тимошенко і Порошенко – опитування КМІС, ЦР і "Рейтингу"

2 хв читати
Лідером президентського рейтингу залишається Зеленський, за ним слідують Тимошенко і Порошенко – опитування КМІС, ЦР і "Рейтингу"

Лідером президентського рейтингу залишається шоумен Володимир Зеленський, за ним слідують лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний Президент Петро Порошенко, свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, Українським центром економічних та політичних досліджень ім. О.Разумкова та Соціологічною групою "Рейтинг" з 5-14 березня 2019 р.

Згідно з даними дослідження, В.Зеленського мають намір підтримати 27,7% тих, хто визначився з вибором та планують взяти участь у голосуванні. Ю.Тимошенко - 16,6%, П.Порошенка – 16,4%. За Анатолія Гриценка готові віддати свої голоси 9,7%, Юрія Бойка – 8,4%, Олега Ляшка – 5,3%, Олександра Вілкула – 4,0%, Ігоря Смешка – 3,7%. Рейтинг інших кандидатів – нижче 2%.

Зазначається, що В.Зеленський має найміцніші електоральні позиції на півдні та сході країни, також у центрі, на заході, півночі та у столиці. Ю.Тимошенко та П.Порошенко – у центрально-західних макрорегіонах. А.Гриценко – на заході та Галичині, а Ю.Бойко та О.Вілкул. – на півдні, сході та Донбасі. О.Ляшко має відносно вищу підтримку у регіонах заходу, центру та півночі.

Відповідно до результатів опитування, В.Зеленський є лідером симпатій серед молоді і людей середнього віку, Ю.Тимошенко – серед старших виборців. Якщо В.Зеленського, П.Порошенка та А.Гриценка відносно більше підтримують чоловіки, то Ю.Тимошенко – жінки.

Антирейтинг кандидатів очолює П.Порошенко. Майже половина виборців не проголосували б за нього за жодних обставин. За Ю.Тимошенко не віддали б свої голоси близько 30%, за Ю.Бойка – 20%, О.Ляшка – 18%, В.Зеленського – 14%, О.Вілкула – 11%.

Моделювання другого туру дало наступні результати: Ю.Тимошенко тримає першість у парі з П.Порошенком (26% проти 19%). Водночас, В.Зеленський перемагає як у парі з П.Порошенком (39% проти 18%), так і з Ю.Тимошенко (34% проти 21%).

Опитування проводилося з 5 по 14 березня 2019 року в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка вибірки: не більше 0,8%.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА