Вибори2019
11:44 08.04.2019

НАЗК направило до поліції матеріали щодо розпорядників виборчих фондів Кармазіна, Кривенка, Мураєва, Смешка та Скоцика

2 хв читати
НАЗК направило до поліції матеріали щодо розпорядників виборчих фондів Кармазіна, Кривенка, Мураєва, Смешка та Скоцика

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до Національної поліції матеріали щодо розпорядників виборчих фондів кандидатів у президенти Юрія Кармазіна, Віктора Кривенка, Євгенія Мураєва, Ігоря Смешка та Віталія Скоцика, повідомила член НАЗК Наталія Корчак.

"Матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення НАЗК направило за фактами виявлених порушень у здійсненні добровільних внесків до виборчого фонду кандидатів та дій розпорядників фондів, які "закривають" очі на вимогу закону відмовитися від внесків і перерахувати кошти до бюджету", - написала вона в соцмережі Facebook у понеділок.

Зазначається, що всім розпорядникам було повідомлено про надходження внесків із порушенням закону і про зобов'язання відмовитися від таких внесків протягом трьох днів.

За словами Н.Корчак, йдеться про навмисне неповернення внесків до бюджету, а саме: внесок до фонду Ю.Кармазіна - 250 тис. грн, фонду В.Кривенка - 191,75 тис. грн, фонду Є.Мураєва - 1 808, 5 тис. грн, фонду І.Смешка - 1 млн грн і фонду В.Скоцика - 554 тис. грн.

Раніше Н.Корчак повідомила, що НАЗК, виконуючи контрольні повноваження щодо фінансування передвиборної агітації, перевіряє обмеження в здійсненні внесків відповідно до ст.15 закону України "Про політичні партії в Україні". Під час такої перевірки виявлено випадки здійснення внесків особами, яким заборонено здійснювати добровільні внески. В такому разі розпорядники рахунків виборчих фондів зобов'язані відмовитися від внеску особи, яка не має права здійснювати такий внесок, протягом трьох днів із дня, коли розпоряднику стало про це відомо, і перерахувати такий внесок до держбюджету.

За словами Н.Корчак, станом на 3 квітня до державного бюджету України з рахунків кандидатів у президенти було перераховано 2 млн 820,3 тис. грн внесків, які було здійснено з порушенням вимог законодавства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аваков закликав виборців дотримуватися закону про вибори і реагувати на можливі порушення

У МВС є сили і засоби для забезпечення безпеки і законності на виборах до ВР, поліція поза політикою - Аваков

Голова ЦВК нарікає на відсутність правової оцінки питання реєстрації кандидата Куницького з подвійним громадянством

Питання з Онищенком остаточно не вирішено - голова ЦВК

Рабінович: Країна поділена на тих, хто "за життя" і проти. Знайди в бюлетені життя і проголосуй

Бюлетені для виборів до ВР буде доставлено на виборчі дільниці до кінця дня - Сліпачук

Казахстан направляє спостерігачів на вибори до українського парламенту

Проведені НАБУ і САП у п'ятницю обшуки не мають стосунку до "Євросолідарності" і Порошенка, але спрямовані на їх дискредитацію - заява партії

"Голос" лідирує за видатками на політрекламу в Facebook- "ОПОРА"

"Українська стратегія" не використовувала "брудних технологій" проти конкурентів у виборчій кампанії - Гройсман

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА