Вибори2019
10:58 19.04.2019

Скільки грошей витратили на другий тур виборів Порошенко і Зеленський

2 хв читати
Скільки грошей витратили на другий тур виборів Порошенко і Зеленський

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) затвердило аналіз проміжних фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів на посаду президента України - Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

"Відповідне рішення було ухвалено 18 квітня на позачерговому засіданні Національного агентства", - повідомила прес-служба НАЗК.

Період звіту - з 7 по 13 квітня 2019 року.

В аналізі звіту зазначено, що протягом звітного періоду виборчий фонд П.Порошенка було сформовано за рахунок власних коштів кандидата на посаду президента України (99,9 млн грн).

"Для фінансування передвиборних агітаційних заходів та матеріалів передвиборної агітації використано майже 97 млн грн, кошти виборчого фонду було використано на цілі, передбачені законом", - йдеться в повідомленні.

Виборчий фонд В.Зеленського в період з 7 по 13 квітня сформовано виключно за рахунок коштів політичної партії (44,6 млн грн).

"Для фінансування передвиборних агітаційних заходів та матеріалів передвиборної агітації використано 50,43 млн грн (були використані кошти, які надійшли з накопичувального рахунку на поточний, залишки коштів на поточному рахунку станом на початок звітного періоду та сума повернення коштів виконавцем за укладеним у попередньому звітному періоді договором). Кошти виборчого фонду було використано на цілі, передбачені законом", - йдеться в прес-релізі НАЗК.

Фінансові звіти перевіряли на відповідність порядку подання та повноту заповнення, відповідність звітних даних інформації, отриманій від банків, на дотримання обмежень у здійсненні внесків, зокрема щодо наявності податкового боргу в суб'єкта, який здійснює внесок.

За результатами аналізу проміжних фінансових звітів порушень відповідності поданих фінансових звітів інформації, отриманій від банків, не встановлено.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вакарчук заявив, що в списку партії "Голос" не буде депутатів нинішнього скликання

"Опозиційна платформа - За життя" підготувала звернення до КС щодо мовного закону

Разумков: Раду повинні обирати за пропорційною системою з відкритими списками, а бар'єр у 5% не дає шансу потрапити туди новим молодим силам

Партія "Народний фронт" до парламентських виборів 2019 року проведе повний ребрединг

Результати виборів президента України опубліковані в "Голосі України"

Зеленський визначився з главою своєї адміністрації

Квартиру в Криму дружина Зеленського придбала до анексії РФ, і після окупації півострова нею не користувалися - заява

Зеленський і глава УПЦ (МП) Онуфрій на зустрічі зазначили, що держава і церква повинні докласти максимум зусиль для миру і єдності в Україні

Філарет на зустрічі з Зеленським закликав його використовувати владу "для сприяння добру і подолання зла"

Зеленський провів зустріч з патріархом Філаретом і зустрінеться з главою УПЦ (МП) Онуфрієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА