Вибори2019
07:32 22.04.2019

Вибори президента України пройшли мирно і спокійно - голова наглядової місії СКУ

2 хв читати

Голосування на повторних виборах президента України 21 квітня відбулося мирно і в спокійній обстановці незважаючи на триваючу збройну агресію Російської Федерації, зазначає глава міжнародної місії Світового конгресу українців зі спостереження за виборами 2019 в Україні (місія СКУ), екс-президент СКУ Євген Чолій.

"Я вдоволений, що вибори Президента України, які відбулись в екстремальній ситуації, коли продовжується російська військова агресія проти України, пройшли мирно і дали нагоду громадянам України в спокійній обстановці проголосувати за майбутнього Президента України, скориставшись своїм конституційним правом", - цитує прес-служба СКУ Є.Чолія вранці в понеділок.

Міжнародна місія СКУ здійснювала моніторинг голосування під час другого туру президентських виборів в Україні і в українських дипломатичних представництвах в 25 країнах світу. Вона налічувала 249 зареєстрованих в Центральній виборчій комісії України короткострокових спостерігачів і була третьою за величиною міжнародною наглядовою місією на виборах президента України 2019 року.

Місія Світового конгресу українців також тісно співпрацювала з наглядовою місією складової організації СКУ - Українського конгресового комітету Америки (УККА), яка мала 88 короткострокових спостерігачів. Разом обидві місії налічували 337 короткострокових спостерігачів.

"Рівно 122 довгострокових спостерігачі вели моніторинг західних засобів масової інформації на наявність будь-яких фактів дезінформації щодо цих виборів  в 28 країнах", - додали в прес-службі.

Оцінку проведення другого туру президентських виборів в Україні глави місій СКУ та УККА представлять на прес-конференції в Києві в понеділок вдень.

Крім цього в прес-службі СКУ повідомили, що вранці 24 квітня в Києві відбудеться прес-конференція, під час якої Є.Чолій представить оцінку медіа-моніторингу про російську дезінформацію в західних ЗМІ щодо України і президентських виборів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заміни у складі виборчкомів не позначилися на точності встановлення результатів голосування - ЦВК

Кандидати від "Слуги народу" зберігають лідерство у більшості округів Харківщини - ЦВК

ДО ЦВК НАДІЙШЛО 50,01% ЕЛЕКТРОННИХ ПРОТОКОЛІВ: "СЛУГА НАРОДУ" - 42,45%, "ОПЗЖ" - 12,88, "ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ" - 8,64, "БАТЬКІВЩИНА" - 8,01, "ГОЛОС" - 6,38%

Позачергові вибори до парламенту України відбулися - голова ЦВК

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ - ГОЛОВА ЦВК

"Євросолідарність" перемогла в закордонному виборчому окрузі, набравши 29,55% голосів, у "Слуги народу" 28,13% - 100% протоколів

Княжицький і брати Дубневичі лідирують у мажоритарних округах на Львівщині, футболіст Федецький програє

На Закарпатті упевнено лідирують у своїх округах лише Лунченко та Поляк, на решті округів точиться боротьба

"Євросолідарність" перемогла в закордонному виборчому окрузі, набравши 29,55% голосів, у "Слуги народу" 28,13% - 100% протоколів

"ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ" ПЕРЕМОГЛА В ЗАРУБІЖНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ, НАБРАВШИ 29,55% ГОЛОСІВ, У "СЛУГИ НАРОДУ" 28,13% - 100% ПРОТОКОЛІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА