Вибори2019
12:22 22.04.2019

У "Народному фронті" вважають ключовим завданням Зеленського захист України від агресії РФ та повернення окупованих територій

2 хв читати

Основне завдання новообраного президента України Володимира Зеленського - повернення окупованих територій, вважають у парламентській фракції "Народний фронт".

"Ключове завдання новообраного президента - повернення окупованих територій України, захист України від російської збройної агресії. "Народний фронт" не допустить сумнівних сценаріїв і небезпечних домовленостей із ворогом України. У розмовах із Кремлем кожне слово, а не лише дії, мають колосальну вагу. "Народний фронт" стоятиме на варті будь-яких спроб реваншу і капітуляції", - сказав лідер фракції Максим Бурбак на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

За його словами, в Україні відбулися демократичні вибори президента, і це визнаний факт. "Ми маємо повне право стверджувати, що Україна йде незмінним курсом демократичної держави. Висока громадянська активність на виборах є підтвердженням віри людей у майбутнє нашої країни - це має пам'ятати кожен із нас, про це має пам'ятати наступний президент", - сказав М.Бурбак.

Він наголосив, що сфера відповідальності президента чітко прописана в Конституції - безпека, армія, захист прав і свобод, зовнішня політика, і президент зобов'язаний дотримуватися Основного закону. "У Конституції також зафіксовано курс України в НАТО і ЄС - такою є воля українського народу, і ніхто не може зрадити курс України в НАТО та ЄС... навіть не варто робити таких спроб", - зазначив М.Бурбак.

Лідер фракції нагадав, що ті, хто хотів змінити курс України і діяти на противагу українському народу, нині перебувають за її межами, "і це наука для всіх".

Він також наголосив, що восени відбудуться чергові парламентські вибори, від яких залежатиме, якою буде нова парламентська більшість і новий уряд.

М.Бурбак наголосив, що найближчим часом новий президент має розповісти про свої кроки в перші 100 днів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В окрузі №51 перемагає самовисуванець Ковальов, у Надії Савченко 1,24% голосів - оброблено 50% протоколів

Кандидати від "Слуги народу" зберігають лідерство у більшості округів Харківщини - ЦВК

До ЦВК надійшло 50,01% електронних протоколів: "Слуга народу" - 42,45%, "ОПЗЖ" - 12,88%, "Євросолідарність" - 8,64%, "Батьківщина" - 8,01%, "Голос" - 6,38%

Позачергові вибори до парламенту України відбулися - голова ЦВК

Голосування на виборах до ВР загалом відповідало вимогам українського законодавства та міжнародних стандартів - КВУ

ДО ЦВК НАДІЙШЛО 50,01% ЕЛЕКТРОННИХ ПРОТОКОЛІВ: "СЛУГА НАРОДУ" - 42,45%, "ОПЗЖ" - 12,88, "ЄВРОСОЛІДАРНІСТЬ" - 8,64, "БАТЬКІВЩИНА" - 8,01, "ГОЛОС" - 6,38%

Позачергові вибори до парламенту України відбулися - голова ЦВК

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ - ГОЛОВА ЦВК

"Євросолідарність" перемогла в закордонному виборчому окрузі, набравши 29,55% голосів, у "Слуги народу" 28,13% - 100% протоколів

Княжицький і брати Дубневичі лідирують у мажоритарних округах на Львівщині, футболіст Федецький програє

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА