Інтерфакс-Україна
17:25 05.04.2017

Україна з початку 2016/2017 МР експортувала 34,1 млн тонн зернових

1 хв читати
Україна з початку 2016/2017 МР експортувала 34,1 млн тонн зернових

Україна з початку 2016/2017 маркетингового року (МР, липень-червень) станом на 5 квітня 2017 року експортувала 34,129 млн тонн зернових.

Згідно з повідомленням Міністерства аграрної політики і продовольства в середу, до теперішнього часу експортовано близько 14,69 млн тонн пшениці, 4,9 млн тонн ячменю, 14,34 млн тонн кукурудзи.

Крім того, на зазначену дату експортовано 297,5 тис. тонн борошна.

Як повідомлялося з посиланням на дані Мінагропроду, Україна в 2015/2016 МР (липень-червень) експортувала 39,487 млн тонн зерна, що на 13,5% більше, ніж у попередньому сезоні.

За прогнозами Мінагропроду, експорт зерна в 2016/2017 МР може становити близько 40 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак про нову атаку дронів: РФ має припинити це не на словах

Каллас: затримання громадян Туреччини викликають питання щодо дотримання країною демократичних принципів

У Комишувасі зруйнований приватний будинок від удару РФ – Федоров

Через вечірній ворожий авіаудар по Куп'янську 1 загиблий, 1 постраждала - Харківська ОВА

Окупанти вбили ще одного херсонського волонтера – Мрочко

Зеленський і Кошта скоординували позиції напередодні засідання Євроради

Із полону додому повернулися 6 військовослужбовців "Азову", ще 842 бійці бригади залишаються в російських тюрмах

Зеленський і Стубб зустрілися з керівниками фінських компаній у галузі ОПК, енергетики та телекомунікацій

У Львові затриманий покінчив життя самогубством у камері тимчасового тримання

У Повітряних силах ЗСУ спростували збиття росіянами українського F-16

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА